Hangi lastik ???? Lütfen yardim

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar günlerdir forumları ve neti araştırıyorum aracıma lastik almak için bir türlü karar veremedim, bana bu konuda gerçekten bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi

aracın üzerinde orjinal goodyear eagle NCT 5 var

yanılmıyorsam lastik ebatı da 205/55/16 kesin bilen varsa yazsın ben emin değilim pek anlamam bir de aynı lastiğin v serisi veya h serisi oluyor bu h veya v ne anlama geliyor

her şeyden önce carofis çalışıyorum taksicilerden fazla km yapıyorum

araba her zaman yüklü oluyor yükünün en az olduğu anda bile min 150-200 kg yükü var sabit

opel astra hb 1.3 cdti 90 beygir

adana da yaşıyorum kar veya buzla hiç alakamız yok. lastiği, lastik ölene kadar kullanmalıyım yaz kış muhabbeti adanada pek geçerli değil yani

bütün gün araçlayım yani şehir içi dur kalk yaparak akşam ediyoruz ve aşırı agresif kullanmak zorundayım işim gereği her yere yetişebilmek için

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürekli yüklü ve uzun süre sağlam olarak kullanacaksanız michelin size uymaz yumuşak ve çabuk aşınıyorr ama buna rağmen yol tutuşu sakız gibi diyebilirim

şu ana kadar kullanmış oldğunuz lastikten memnunsanız onu alabilirsiniz yada brigstone da güzel bir sçim olurr

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel......

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bridgestone potenza

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende turanza er3000 var orjinal jantlarımda kışın kullanmıyorum çok sert lastik odun gibi oluyo araba 17 jant 45 yanakla bile bu kadar sert degil arabam

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adana faktörünü unutmayalım en soğuk günde +10 derecenin altına düşmez

bende turanza er3000 var orjinal jantlarımda kışın kullanmıyorum çok sert lastik odun gibi oluyo araba 17 jant 45 yanakla bile bu kadar sert degil arabam

adana faktörünü unutmayalım en soğuk günde +10 derecenin altına düşmez
ha unutmadan tavsiyen hangi lastik

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle bridgestone tavsiye etmem, çok sert lastik ve konfor arıyorsan alma...pirellli p7 yumuşak ama uzun ömürlü olmuyor...bence goodyear a devam etmelisin veya dunlop olabilir

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle CONTİNENTAL almalısınız. yazdığınız bütün ihtiyaçları karşılar hem konforlu hem performanslı hem de çok dayanıklı lastiktir. "continental contact premium 2" cuk oturur.

bütçe olmazsa LASSA alın; Bridgestone'a Formula-1 harçlığı vermenize hiç gerek yok.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyem Continental Premiumcontact-2 dir.
alman markası sağlam ve yumuşaktır, çok kilomtre yapar. ben kendim de sürekli conti kullanıyorrum.
daha 3 gün önce arkadaşın arabaya 205/55-16 primiumcontact-2 lastik taktırdım 4 tane.
sökme takma balans dahil peşin 575. 10 taksit 600 lira.