Hangi lastik ???? Lütfen yardim

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle bridgestone tavsiye etmem, çok sert lastik ve konfor arıyorsan alma...pirellli p7 yumuşak ama uzun ömürlü olmuyor...bence goodyear a devam etmelisin veya dunlop olabilir

goodyear 5 para etmez tek bildiğim bu, lassa alıcam galiba bi defa aklımın almadığı nokta şu mesela mişleni ele alalım millette bi mişlen hayranlığı var ve bu saplantı haline gelmiş haklılık payı da var dünyaca kendini kanıtlamış bi lastik ama bu lastik alman malı ve almanya, dünyada otoban veya otoyollorıyla meşhur alman lastiği almanyada mükemmel performans gösterebilir ama sen alman malı lastiği türkiyede kullanacaksın ve türkiye de dünyada çukurlarıyla yol demeye şahit gereken yamalık birikintilerinden oluşan yol müsvetteleriyle meşhur mişlen gibi bi lastikten nasıl performans bekleyebilirsin ki haksızmıyım....

ha bu arada adananın en büyük lassa bayisiyle görüştüm. bayiinin sahibi ortağımın kiracısı. adamın audisinde lassa var, neden bridston değilde lassa diye sordum, benim prestije ihtiyacım yok ve fazla param cebimi delmez ki dedi ...

HANGİ LASTİK DEĞİL, TÜRKİYEDEKİ BU ŞARTLARDA, HANGİ LASTİK bunun derdindeyim
:))) yorum sırası sizde

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda Lassa Impetus revo var ve 10000 km oldu takalı memnunum. Eski lastiğim 65000 km dayanan continentaldi ve lastikçinin bunu değiştirmene gerek yok demesine rağmen değiştirdim. Continental de sağlam lastik, benim kullandığım yollar da cidden kötü ve bozuk yollar. Lassanın sırt desen yapısı bridgestone ile aynı ama hammadde farkı vardır belki. Gerçi pek olduğunu da sanmıyorum ama:) Neyse michelin açısından ise avrupa yollarında cidden çok güzel bir lastik ve o şartlarda çok uzun süre dayanabiliyor.(80.000-90.000 Km) ancak güzel Türkiyemize gelirsek işler değişiyor. Çukur, kötü asfalt işin içine girince bence daha uygun olan şu anda kullandığım lastikten almanız. Yapısı sağlam tam Türk işi:)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin energy yi tek geçerim maddi olanaksızlıktan dolayı lastiklerimi değiştiremiyorum ama 9 yıldır hatta 10 oldu aracımın üstünde mersin istanbul amasya gördü ve hala bi sorun yok tercih etmenizde hiçbir sıkıntı yok derim...

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamın aracı demek istiyorsun galiba

michelin energy yi tek geçerim maddi olanaksızlıktan dolayı lastiklerimi değiştiremiyorum ama 9 yıldır hatta 10 oldu aracımın üstünde mersin istanbul amasya gördü ve hala bi sorun yok tercih etmenizde hiçbir sıkıntı yok derim...

yaşın profilde 20 gözüküyor sen 9-10 yıldır aynı lastik falan demişsin ne saçmalıyorsun biliyorsan bu işten hakikaten anlıyorsan yaz yazmış olmak için yazma

kadirizm2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa toyo proxes cf1 aldım 1 ay olmadı şu ana kadar herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım hatta kumho hankook gibi markalardan çok daha iyi

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam good-year, yokohama ya da toyo tercih ederdim.continental da çok iyi bir lastiktir ama lassa michelin(energy saver modeli) dunlop kumho'dan pek memnun kalmamıştım

army6rr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra h 1.3 cdti 90 ps
dün takım olarak 205 55 r16 yokohama taktırdım
arabamın konforu arttı birden , sestede azalma oldu :)