Hangi amortisör ?

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gereksiz riske girme orjinal tak, sorunsuz kullan

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilstein tedarik edebileceğimiz bir firma var mı?

B6 ancak Rotaş'tan tedarik edebilirsin. Fakat tekrarlıyorum 4 tane B6 sarı koniyle aşağı yukarı aynı paraya gelecek sarı koni çok daha avantajlı. İsteyince orj.den yumuşak olur isteyince B6dan sert.

Araç sıfırken orj. yol tutuşu bana yeterliydi demişsin o zaman Reflex hayli tatmin edici olur.

Aracın sert olmasını istemiyorsun araç B6larla oldukça sert olacaktır kuzenim A3ünde kullanmıştı böbrek taşı döküyorum diyordu.

İşin kötüsü özel sipraişle getirecekler 1000tlden fazla para vereceksiniz aracınıza takıp bineceksiniz çok sert olduğunu fark edecek ama geri dönemeyeceksiniz.

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Sarı Koni, Candır. Vectram da kullanıyordum, yumuşattığımda belirgin konfor artışı ve tutuş kaybı yaşanıyordu. En yumuşak hali bile, daha konforlu, daha güvenli. Bütçe meselesi lakin, Gm, Delphi, vs. seçebilirsiniz.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B4 standart sertlikte gazlı amortisör oem diye tabir edilen, parçacılardan da bulunabilir takım fiyati 400-500 arası olması lazım

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canbaa'nın bilsteinlarını söken usta çin malı demiş ne kadar güvenilir bilinmez ama bilstein kendini kanıtlamış bir marka böyle basit sorunalar çıkaracağını sanmıyorum. Artık her şeyin çakması var o yüzden en mantıklısı distribütörden almak oda Rotaş.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi dün Rotaş'ı aradım bizim perakende satışımız yok dedi . Ne yapsam bilemedim :(