hala ne olacağıma karar veremedim

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet hala ne olacağıma karar veremedim elimde 4 alternatif var kaptanlık gemi inşaa müjendisliği iç mimarlık ve inşaat mühendisliği sizce en çok para kzanabileceğim meslek hangisi olurdu derslere gelince matematik ve fenim pekte kötü sayılmaz lütfen bildiklerinizi yazın yardım edin:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: eğer başka alternatifiniz varsa ben kendimi biraz daha tanıtayım en iisi ben e çokiş adamı olmak istiorum büyük şikelerde çalışarak kariyer yapıpdalımda ün kazanacağımbunu içinde en yakın inşaat mühendisliği geliyo ama abamda inadına gemici ol denizle ilgilen dio birde izmir çeşmede bir okul açıllmış ulusoy denizciik meslek yüksek oulu die babamilla orayıtuuttur dio ama bende karar veremiorum szlerede danışmak istedim eğer yorum yazarsanız çok murlu olurumşimdidenteşekkürler

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha 13 yasındasın. bence sen çokça para kazanmak yerine sevdiğin işi yapmayı tercih et. az olsun ama yaptıgın işten zevk al. biz boş konusanların aklına uyup istemediğimiz bölümlere zorla yerleştirildik ve zamanında korktugumuz için ayrılamadık. ve şimdi ne oldu. hayata atılma günü geldi çattı ve kara kara düşünüyorum ben bu işi sevmiyorumki ....

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında yaşım 14.5 ve tam meslek seçme yaşındaım çünkü buna göre seneye bir liseye gidicem

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevdiğim meslek her zaman inş mühendslii ve iç miarlık olmuşdur

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger çizimlerin iyi ise vede yetenek varsa neden olmasın. biliyorsun iç mimarlıkta özel yetenek sınavı var.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gemi inşaada deli para war:)

sevki_alkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim zamanında dış ticaret popülerdi bende seçtim şimdi işsizim dediğim o ileriye dönük tercihte bulun ama şimdiki aklım olsa askeriyey giderdim

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her zaman dediğim gibi en azından sevdiğin işi yap böylelikle fazla acı cekmezsin daha sonra.

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şevki abi şididen iç mimarlk popüler bende sonunda işsiz kalmaktankoruorum