H4 Beyaz Ampul

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Kullandim Halende Kullaniyorum Fazla Işitmiyor Gibi Orjinal Japon Mali Ama Genede Işitmiyor 70a Far Rölesi Taktirdim %10 Parladi Gibi Ama Yinede Memnun Değilim Bu Ampulden Kullananiniz Varmi Memnunmusunuz

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal ampüller harici "beyaz ışık" "mavi ışık" "Xenon görünümlü ışık" vb. takıp da aydınlatmasından memnun olan görmedim, göremedim.

Philips'in bazı modelleri var, onlar biraz görüntü olarak hafif beyazlar ve fena da aydınlatmıyorlar.

Zaten bu ampül mevzusunda Philips, Osram, Hella vs'den şaşmayacaksın.

blackpeace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
philips h4 kullanan varsa memnunluklarını yazarlarasa alacak olan arkadaşlara yardımcı olur ..sakın ama sakın 15 ytl gibi fiatlara satılan lambalara yanaşmayın 1-2 ay içinde işi bitiyor..arayabayı aldığımda ucuz lamba takılmış biri patladı gittim ucuzunu aldım ama philipsten pahalıya mal oldu ..philips 70 ytl biraz pahalı ..eğer arabayı değişmeye niyetiniz yoksa en iyisini alın

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sattığım aracımda Osram Nightbreaker vardı. Uzun-kısa H7 Sis H3. Hepsi Osramdı. Beyazımsı ışık veriyor ve süper aydınlatıyordu. Xenonu aratmaz inanın. Şu anki aracımda xenon var ama olmasa yine Osram alır takardım...

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Philips Diamond vision h1 ve h7 kullanıyorum ayrıca mtech park ampullerim var

Kış koşullarında biraz yetersiz olsada yazın hiçbir sorun yaşamıyorum

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osram kış şartlarında da süperdi. Kar fırtınasında hayati derecede işime yaradı şehirlerarası yolda.Islak zeminde de iyi aydınlatıyor. Beyazım diye bir iddiası yok %10 Beyaz ama %90 daha fazla ışık diyor ve haklı. Kesinlikle alın pişman olmazsınız. Bu arada benim sisler H3 dü ama ilginç seninkiler H1'miş

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Narva H4;)

en güzel beyaz ısık veren ampul..
tek tek bütün hepsini taktım en güzeli narvaydı..
85W lık alamk şartıyla....

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Narva H4;)

en güzel beyaz ısık veren ampul..
tek tek bütün hepsini taktım en güzeli narvaydı..
85W lık alamk şartıyla....
kesinlikle narva bende narva kullanıyorum servisimde beyaz ampül olarak..ama orjınalde osram..ama derseniz aydınıtaltama istiyorum tek önerim xenon 6000k

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle narva bende narva kullanıyorum servisimde beyaz ampül olarak..ama orjınalde osram..ama derseniz aydınıtaltama istiyorum tek önerim xenon 6000k

katılıorum kardeşim sana 6000k lık xenon benim aracımda da o var cylone.. arkadaşlar aydınlatmaz dediler ama çok ii bence 8000k lık ve 10000k lık olanlar dışardan araca bakılınca güzelde görünmüo biraz yeşil renge kaçar gibi...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ampullerden ben de memnun kalmadım. şimdi texon 8000k xenon var. Şu an keşke 6000k alsaymışım diyorum çünkü hafif mavimsi olduğundan yağmurda yol ıslanınca pek göstermiyor. Tabi bunda yolların hep sarı aydınlatmalı olmasının da etkisi var.