Gündüz Farı Led Uyarı

EmreClk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. 2013 Astra 1.6 aracımın gündüz farlarını led ile değiştirdim. Dekoder denilen direnç sabitleyici kullanmadığım için arıza ışığı yanıyor. Kontağı her açtığımda arıza ışığı uyarısı vermesinin araca bi zararı olur mu?

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayır araca bir zararı yok. Sadece her seferinde hatayı silmeniz gerekecek.

EmreClk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sildikten sonra bi süre hata vermeye devam ediyor. Araba çalıştığı andan itibaren sürekli uyarıyı tekrarlıyor(her saniye sağ ve sol için tekrar tekrar uyarı verip duruyor) ben sildikten sonra yine aynı şekilde hata vermeye devam ediyor bi süre geçtikten sonra hata vermeyi bırakıyor. Başlarda o kadar çok hata vermesi rahatsız etmişti beni. Cevabınız için teşekkürler.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sistem kendini belirli zamanlarda tekrar kontrol ettiği için hata veriyor.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Opellere canbus lı led dahi taksan o arızayı alırsın ama dikkat et ben astra h takıp sadece 1 gün gezdim stopları lede çevirdim ucuzda değil tanesi 30 40 tl idi sadece sağ sol sinyale takdım 1 saat sorun yok idi sonra yolda giderken airbag arıza yandı sonra baktım farlar çalışmadı eve geldim opcoma bağladım her yerinde elektrik arızası yanmış birdaha orjinal ampul dışında bağlamadım bağlamayın beyaz isterseniz de normal ampullerin beyazları var onlardan temin etmeye bakın

• Beğen
Tepkiler: omeroz