[Güncel] Ankara 30.000 bakım fiyatı

CotYorA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Ankara'da Opel Astra 1.4T aracımın 30.000 bakımı için 2 ayrı servisten aldığım fiyat:

İskitler OPİS: 670 TL

Ostim OPAK: 600 TL (bunu seçtim)

Bilginize...

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: [Güncel] Ankara bakım fiyatları

Balata değişimi falan var mı fiyatın içinde eğer yoksa fiyat bana çok yüksek geldi.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cotyora link' Alıntı:
Selamlar,

Ankara'da Opel Astra 1.4T aracımın 30.000 bakımı için 2 ayrı servisten aldığım fiyat:

İskitler OPİS: 670 TL

Ostim OPAK: 600 TL (bunu seçtim)

Bilginize...

Memnun kaldınız mı OPAK'tan acaba? Bende yazın yıllık bakım için opak a gitmeyi düşünüyorum da.
Genelde Ankaralıların memnun olduğu bir servis opak.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 tane fren balatası serviste 500 lira..

CotYorA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben OPAK'a ilk kez gideceğim... Daha önce OPİS'e gidiyordum. Çok pahalı geldi bu sefer... Fren balatalarını değiştireceklerini sanmıyorum. Bana söyledikleri 15.000 bakımından extra bujilerin değişeceği... Onun da çok pahalı birşey olduğunu sanmıyorum...
Hepsi böyle, yetkili serviste yaptırıp uygun yaptırabilen varmı. Özel servise gideceğim bu sefer garanti dışı kalacak. Ne yapayım öneri var mı?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cotyora link' Alıntı:
Ben OPAK'a ilk kez gideceğim... Daha önce OPİS'e gidiyordum. Çok pahalı geldi bu sefer... Fren balatalarını değiştireceklerini sanmıyorum. Bana söyledikleri 15.000 bakımından extra bujilerin değişeceği... Onun da çok pahalı birşey olduğunu sanmıyorum...
Hepsi böyle, yetkili serviste yaptırıp uygun yaptırabilen varmı. Özel servise gideceğim bu sefer garanti dışı kalacak. Ne yapayım öneri var mı?

Ankaradaki tüm servislerden fiyat aldınız mı? 6-7 kişiden duyduğum kadarıyla memnun oldukları servis OPAK, bende muhtemelen yazın yıllık bakım için OPAK'ı tercih edeceğim.
Aracınızın garantisini düşünerek bence özel servise gitmeyin...
Bakımı yaptıktan sonra yaptırdığınız yer ile ilgili yorumlarınızı, görüşlerinizi bekliyoruz.

CotYorA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Ankaradaki tüm servislerden fiyat aldınız mı? 6-7 kişiden duyduğum kadarıyla memnun oldukları servis OPAK, bende muhtemelen yazın yıllık bakım için OPAK'ı tercih edeceğim.
Aracınızın garantisini düşünerek bence özel servise gitmeyin...
Bakımı yaptıktan sonra yaptırdığınız yer ile ilgili yorumlarınızı, görüşlerinizi bekliyoruz.

Ankarada sadece belirttiğim yerlerden fiyat aldım. Yetkili servislerde fiyatın çok değişeceğini sanmıyorum. Ya parayı bayılacağız, ya da garantiden olacağız. Bir seçim yapmak lazım. Bi 3-4 ayım daha var benim bu nedenle mecburen yetkili servise gidceğim. Sonra AFL'ler önümüzdeki 2-3 ayda bozulursa ağlamak istemem :))

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: [Güncel] Ankara 30.000 bakım fiyatı

aracım dizel... 2012.. 30 000 bakımına 580 lira verdim... ankara opak ta (ostim)...yaklaşık 3 ay önce...

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CotYorA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: [Güncel] Ankara 30.000 bakım fiyatı

Valla artık çok geç. Garanti kapsamı dışında kalmamak için bayıldım 600 TL'yi bugün... 45bin bakımında yetkili servise gitmemeyi düşünüyorum... Ankara içi önerilerinize açığım...