Gsİ & istanbul :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maşallah dostum Allah Kaza Bela Vermesin Aracı Alan kardeşimize.;) Eray abi senin araç ilk denemede 220 görmüştü dimi o 2 ışık arasında.

ewet samet chipsiz 220 km görmüştü inş şimdi chipten sonra tekrar denk gelsin denicez daha iyi bir değer olacak ama kaç bakıcaz ;)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sametcim sırada senin arac gözüküyor ufukta galiba olabilir cok iyimiş yani ;)

ewet samet chipsiz 220 km görmüştü inş şimdi chipten sonra tekrar denk gelsin denicez daha iyi bir değer olacak ama kaç bakıcaz ;)

sanırım samette gsi sattı :) ufukta zor şu aralar
Ewt abi sattık Ufuk karanlık şu aralar İlerde Belki Güzel bişi düşerse Kısmet olursa Yine Yine Yeniden ;)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalcın abinin ilan sayfasına bakın isterseniz lkm galiba 94 gsi var sahibinden de bakalım niyet ona olursa olmaz başka bahara 220 iyi bir rakam o düzlükte chipsiz hali ile gercekten tabi benim gsinin sente ayarı enjektör ayarı yapılacaktı ki ben o sıra arabayı sattım hayırlısı diyelim o zaman :D

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalcın abinin ilan sayfasına bakın isterseniz lkm galiba 94 gsi var sahibinden de bakalım niyet ona olursa olmaz başka bahara 220 iyi bir rakam o düzlükte chipsiz hali ile gercekten tabi benim gsinin sente ayarı enjektör ayarı yapılacaktı ki ben o sıra arabayı sattım hayırlısı diyelim o zaman :D
Doğrudur =) Herşeyin Hayırlısı Kardeşim ;)

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
eywallah şimdi daha hızlı ;) kim ne alıyo hangi gsi alınıyo :)

midolara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İst ye geldiğinde çektiğimiz resimler dimi Turgay bunlar belair in resmi nerde ekleseydin keşke onuda :)