Bizimkisi bir AŞK hikayesi ♥ Commodore ♥

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıdan aşağı zevkle seyrederken iç mekanı görmemle resimlere bakmayı bıraktım.dışı seni içi beni yakar sözü nü bir kez daha idrak ettim.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel araba :) Tam bir klasik :) güle güle , kazasız belasız kullanmanız dileği ile...

Commodore69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramiza hosgeldiniz forumumuzda bi laf vardir lastiginize tas deymeyinn bizim araclarin koku boyle saglam v6lara dayaniyorsa kimse elimize su dokemezz masallah allah nazardan kazadan beladan korusun bulusmalarda sesini duymak isteriz :)

Teşekkür ederim inşallah en kısa zamanda yakından görüşmek dileği ile...

Commodore69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel araba :) Tam bir klasik :) güle güle , kazasız belasız kullanmanız dileği ile...

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Birşeyi merak ettim acaba sizin şu vanalı eğzoz benim oğlumada olur mu ki :D

Susturamıyorum da bazen açıp bazen kapatmak istiyorum. Kızılay gibi yerlerde sorun oluyor bununla ilgili ceza da yedim. Bi bilginiz var mı acaba?

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nazar değmicek gibi değil maşallah Allah kaza bela vermesin.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece çalıştırıp sesini dinlemek bile mutlu olmaya yeter, sorması ayıp ama bu küçücük V6 ne kadar benzin tüketiyo onu merak ediyorum :D

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi oncelikle masallah diyim, Allah kaza bela vermesin. Bide bu araci sahibindende bi cok kez gormustum sanirim. Neyse konuya donucek olursak, arabada baya bi emek ve harcanan para oldugu belli! Lakin gozume batanlar sunlar, ic doseme renk secimi (sanirim eskiden disindada yesiller falan vardi) gozume batmadi bildigin oydu:) koltuk fitilleri falan tamamen alman tasarimina aykiri alakasiz, on camurluklarin yanina difuzor gibi bi seyler takmisin, tamamen goruntu kirliligi, heleki traktor romorklarina takilan su stoplari bence derhal halledip orjinaline cevirmelisin, emin olki çok ama çok daha şık durucagina emin ol;) sakin parca yok deme her turlu yardimci olurum:) ayrica tamamen orjinale sadik kalmak isteyipte mustang janti takmayi dusunemkte cok tezat! Orj, commodore jantlari mevcut arastirirsan cok daha uygun fiyata bulursun kanimca! Eklemeden edemicem, duz 6 silindir cift karburatorlu canavar gibi commodore motorun varken v6 swaplaman cok fena yazik olmus bence! Neyse kazasiz belasiz bin derim parca konusunda skintin olursa yonlendirebilirim parcacilarima;) boyle nadide arabalara bu sekil stoplarla falan yazik etmeyelim gozunu sevim ilk isin su stoplari orjinale cevirmek olsun:)

Commodore69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi oncelikle masallah diyim, Allah kaza bela vermesin. Bide bu araci sahibindende bi cok kez gormustum sanirim. Neyse konuya donucek olursak, arabada baya bi emek ve harcanan para oldugu belli! Lakin gozume batanlar sunlar, ic doseme renk secimi (sanirim eskiden disindada yesiller falan vardi) gozume batmadi bildigin oydu:) koltuk fitilleri falan tamamen alman tasarimina aykiri alakasiz, on camurluklarin yanina difuzor gibi bi seyler takmisin, tamamen goruntu kirliligi, heleki traktor romorklarina takilan su stoplari bence derhal halledip orjinaline cevirmelisin, emin olki çok ama çok daha şık durucagina emin ol;) sakin parca yok deme her turlu yardimci olurum:) ayrica tamamen orjinale sadik kalmak isteyipte mustang janti takmayi dusunemkte cok tezat! Orj, commodore jantlari mevcut arastirirsan cok daha uygun fiyata bulursun kanimca! Eklemeden edemicem, duz 6 silindir cift karburatorlu canavar gibi commodore motorun varken v6 swaplaman cok fena yazik olmus bence! Neyse kazasiz belasiz bin derim parca konusunda skintin olursa yonlendirebilirim parcacilarima;) boyle nadide arabalara bu sekil stoplarla falan yazik etmeyelim gozunu sevim ilk isin su stoplari orjinale cevirmek olsun:)

Herkezin fikrine saygı duyuyorum kesinlikle dediğim gibi bu araçta herkezin başka başka hayalleri var. Stopları değiştirme konusuna gelince yaz gelsin orjinallik adına biraz daha çalışmalarım olacak ;) Ve son olarak aractan bir adet daha elimde var istediğim an komple orjinalee döndürebilirim parça sıkıntısı değil söz konusu olan zevk ;)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanız güzel maşallah ama arkadaş da bahsetmiş orjinaline sadık kalınarak toplansa çok daha klasik ve değerli ve güzel olurdu.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi