gsi dohc suya yağ neden karışır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayfunzafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yağ soğutma radyatörü yok 96 model sfi 156 beygir.conta yanık çıkmadı kapağı taşlatıp yeni conta taktık yalnız yeniden yaparsa başka sorun nerden çıkabilir

tayfunzafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisi olan bi arkadaş varsa açıklama yaparsa memnun olurum

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaga suyu conta yakmadan degilde contanin yag kanal deligi kismindan su kanalina olan kismindan kaciriyordur hata contadadir ki insallah benim basima geldi contaya iyice bakilmali
baska ihtimal üst kapakda catlak olma ihitmali ekseri sibop yatak kisminda ama sanmiyorum...contadandir...iyi yapilirsa birdaha kacirmaz.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
silindir kapağı çatlak olabilir

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buguna rac bana geldıı baktım komple 0 motor yapıldı sesını dınledım cok guzel olmus masallah masallah allah nazardan saklasın 3 daha kullanılsın bakalım blokta catlak yok ust kapaktan suphelenıyor tayfun zamanla cıkar meydana umarım sorun cozulmustur

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o motorların bi serisinde kapak hatalı cıkmıştı suya yağ karşıyodu kapağa kacak testi yaptırın aynı sorun olursa

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabaya ikinciye mi motor yapılıyor bursada yapılmıştı diye biliyorum kasası iyi bi aractır bu arada konu acmışsınız ama üye arşivinde başlık yok konularınız kilitlenecektir bilginize ......

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...