GOLF Dünyanın en iyi otomobili seçilmiş miş!!

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GOLF Dünyanın en iyi otomobili seçilmiş miş!!

delikadir24 link' Alıntı:
Yaw dostlar aracı kaç kişi inceledi ben hem inceledim hemde sürüş tesit yaptım. Tamam gidişi fena değil (1.4 TSI için). Ama öyle astradan öte bişey göremedim ben araçta. Varsa yazsın biri ! Ayrıca çıkış fiyatları bile çok pahalı bide 1-2 sene sonra ne olur fiyatlar Allah bilir. Bence haketmiyor 1. liği. Marka fanatikliği olmasın demişiniz ama yan yana koyun kıyaslayın imkansız astradan daha iyi olması.Diyelim daha iyi tamam ama Rakiplerine bakarmısınız Mercedes-Porshe bunları geride bırakması imkansız bence !   046thumbsdown
hiç bir zaman çok üst düzey araçlar en iyi araç ödülü almıyor hatta hep garip garip araçlar alıyor ve dediğim gibi ilk çıktıkları döneme göre veriyorlar 2013 ödülüne alabilmek için o dönemde çıkmış olmak gerekiyor astra 2009-2010 da çıktı

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikadir24 link' Alıntı:
Yaw dostlar aracı kaç kişi inceledi ben hem inceledim hemde sürüş tesit yaptım. Tamam gidişi fena değil (1.4 TSI için). Ama öyle astradan öte bişey göremedim ben araçta. Varsa yazsın biri ! Ayrıca çıkış fiyatları bile çok pahalı bide 1-2 sene sonra ne olur fiyatlar Allah bilir. Bence haketmiyor 1. liği. Marka fanatikliği olmasın demişiniz ama yan yana koyun kıyaslayın imkansız astradan daha iyi olması.Diyelim daha iyi tamam ama Rakiplerine bakarmısınız Mercedes-Porshe bunları geride bırakması imkansız bence !   046thumbsdown

Ben Astra'dan iyi demiyorum, şuan yeni araba alacak olsam gene astra alırdım orası ayrı :) benim için kendi sınıfında her zaman 1  numara bravoo
Sadece kötülemeye gerek yok bence, iyi bir araç.

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
hiç bir zaman çok üst düzey araçlar en iyi araç ödülü almıyor hatta hep garip garip araçlar alıyor ve dediğim gibi ilk çıktıkları döneme göre veriyorlar 2013 ödülüne alabilmek için o dönemde çıkmış olmak gerekiyor astra 2009-2010 da çıktı

Yada VW iyi para yedirmiştir birilerine  :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Golf sağlam ve sadık bir alıcı kitlesine sahip kendini kanıtlamış bir araç. En büyük artısı da markasının değerine önem veren VW'nin ürünü olması. Ha 15 yıl önceki tasarımı temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp büyük bir kitleye tekrar servis edebilmesini sağlayan da bu bana göre. Yoksa Astra'dan şöyle iyi, böyle alımlı, öyle teknolojik üstünlüklere sahip falan değil. Bu arabalar nihayetinde birbirinin dengi üç aşağı beş yukarı ama Türkiye'de maaşallah Doğuş Golf'lere öyle fiyat biçiyor ki D sınıfı arabalara denk getirmeyi bırak, bazılarının üstüne bile çıkıyor arabaya istenen rakam. Eh bizim kalite eşittir çok para diyen milletimizde alıyor arabayı. Alan adamda arabasını savunuyor, ikinci elde öldürtmüyor, böylece efsane devam ediyor. (:)

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Golf sağlam ve sadık bir alıcı kitlesine sahip kendini kanıtlamış bir araç. En büyük artısı da markasının değerine önem veren VW'nin ürünü olması. Ha 15 yıl önceki tasarımı temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp büyük bir kitleye tekrar servis edebilmesini sağlayan da bu bana göre. Yoksa Astra'dan şöyle iyi, böyle alımlı, öyle teknolojik üstünlüklere sahip falan değil. Bu arabalar nihayetinde birbirinin dengi üç aşağı beş yukarı ama Türkiye'de maaşallah Doğuş Golf'lere öyle fiyat biçiyor ki D sınıfı arabalara denk getirmeyi bırak, bazılarının üstüne bile çıkıyor arabaya istenen rakam. Eh bizim kalite eşittir çok para diyen milletimizde alıyor arabayı. Alan adamda arabasını savunuyor, ikinci elde öldürtmüyor, böylece efsane devam ediyor. (:)

+++++++ tam anlamıyla katılıyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Kesinlikle katılıyorum, sen bu işi gerçekten biliyorsun Doğan.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dış tasarımda astralarımızın o sportif duruşuna Golf yanaşamaz bile.Ben hala hastayım bu kasaya yaa :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum, sen bu işi gerçekten biliyorsun Doğan.

Sen ne dersen odur Tolgacım haklısın.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

70bin vereceksem Doğan ın babasının arabasından alırdım. Hiçbir 1 3 ten, 3 5 ten, 5 7 den, A C den, C E den, E S den daha iyi olamayacağına göre golf de passat karşısında kesinlikle tercih edeceğim araç olmazdı, vw fanatiği olmuş olsaydım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın iyi oldugunu anlamak ıcın dısından ıncelersınız(tokluğu, dizaynı,vb) içine binersiniz ve kullanırsınız bu 3 kıstasda da astra çok önde bence golfden, golfun tek artısı su an astrada 1.3 motor olması ve astraya 1.6 gelınce de hala golf alan arkadaslara hayırlı olsun derım ne diyim..