göçük yardım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu boyasız düzeltilirmi? ön kaput taşlardan dolayı boyalı bide bagaj kapağı boyanırsa olmaz. izmirde usta varmı düzeltebilecek bildiğiniz yada duyduğunuz.

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın bagaj kapağında uzaktan belli olan hafif göçük var tam opel ambleminin etrafında. birisi fazla yaslanmış sanırım. outoking'e gösterdim boyanmadan düzelmesi zor boyanması lazım dedi. serviste aynısını söyledi. izmirdeyim ve boyatmadan düzeltebilecek bi kaporta ustası arıyorum. bilen varmı yada boyatmadan düzelmesi mümkünmü. :confused:
arkadaşlar bu boyasız düzeltilirmi? ön kaput taşlardan dolayı boyalı bide bagaj kapağı boyanırsa olmaz. izmirde usta varmı düzeltebilecek bildiğiniz yada duyduğunuz.

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaportacının birine gösterdim adam boyasız düzeltirim sadece amblemin yenisini alırsın gerisini bize bırak dedi. diyende sağlam bi usta zaten sırada bulamadım boş bi vaktimde yaptıracağım.

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyayı neden bu kadar tkıntı yapıyorsunuzki alacak kişi kazası olup olmadığını gosterecek benım canım sıklcagına boyansın araba en fazla 1000 tl deger kaybı olur 2 parcadan