göçük yardım

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın bagaj kapağında uzaktan belli olan hafif göçük var tam opel ambleminin etrafında. birisi fazla yaslanmış sanırım. outoking'e gösterdim boyanmadan düzelmesi zor boyanması lazım dedi. serviste aynısını söyledi. izmirdeyim ve boyatmadan düzeltebilecek bi kaporta ustası arıyorum. bilen varmı yada boyatmadan düzelmesi mümkünmü. :confused:

Son düzenleme:

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göçük yeri saç kurutma makinası ile ısıtın sonra üzerine biraz yangın söndürücü sıkın (sıcak soğuk uygulaması göçüğü düzeltecektir. you tube de böyle bir video vardı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
göçük yeri saç kurutma makinası ile ısıtın sonra üzerine biraz yangın söndürücü sıkın (sıcak soğuk uygulaması göçüğü düzeltecektir. you tube de böyle bir video vardı.

Benim hatırladığım yangın söndürücü değilde sporcuların sakatlıklarında kullanılan soğutucu spreydi, ama o yöntem burada iş görmez gibi, o yöntem daha çok kapı, çamurluk gibi yerlerdeki basit göçükler içindi.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Evet savaş abiye katılıyorum düzgün göçüklerde sacı ısıtıp sonra ani şoklama ile soğutulduğu zaman geri atıyor

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyide o işlem plastik malzemelerde oluyor benim bildiğim metalde o kadar genleşme olması için çok yüksek ısı verilmesi lazım oda boyayı yakmazmı?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
direkt ısıtma olmıyacak fön makinasıyla fırınlama yapar gibi lokal olarak ısıtılacak sonra soğuk şok göçen kısım tık fiye atıyor ama göçüğün çapı büyük olmıyacak ve ser yerler olmıyacak yani köşe noktalar bagaj kapapı üst çizgisi gibi olursa olmaz ama kapını ortası göçmüşse oluyor

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göçük çizgi halinde değil top halini andırıyor ısıtıp soğutma iş görür çizgi halinde sürtme olsaydı iş görmezdi ;)