GM marka motor yağı???

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğukan sen yapma bari kankilatör. Diyorum yıllanmış motorlar, benim x20xev gibi, ne bileyim eski motorlar diyorum, senin sattığın tigra gibi motorlar. Dizel motorlar genelde 5.30 kullanıyor zaten buna itirazım yok. Sadece yıpranması muhtemel motorları koruyor diyorum ben, zaten yılların aşınmasıyla boşluğu açılıyor o motorların, bir nebze dolduruyor o boşluğu. Hem sessiz çalışma hem de BORPOWER tarzı zırvalıkların vaad ettiği korumayı sağlıyor. Yeni arabalarda ince yağ kullanılası konusunda zaten haklısınız ona itirazım yok, ki iddaalaşacak bilgim de yok, yeni alacağım araba dizel olursa bolca atıp tutarım zaten bilirsiniz :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Doğukan sen yapma bari kankilatör. Diyorum yıllanmış motorlar, benim x20xev gibi, ne bileyim eski motorlar diyorum, senin sattığın tigra gibi motorlar. Dizel motorlar genelde 5.30 kullanıyor zaten buna itirazım yok. Sadece yıpranması muhtemel motorları koruyor diyorum ben, zaten yılların aşınmasıyla boşluğu açılıyor o motorların, bir nebze dolduruyor o boşluğu. Hem sessiz çalışma hem de BORPOWER tarzı zırvalıkların vaad ettiği korumayı sağlıyor. Yeni arabalarda ince yağ kullanılası konusunda zaten haklısınız ona itirazım yok, ki iddaalaşacak bilgim de yok, yeni alacağım araba dizel olursa bolca atıp tutarım zaten bilirsiniz :D

Kardeşim yanlış anladın eski arabalara lafım yok doğrudur ben bayanın arabası hakkında konuştum 1.3 CDTi arabaya 10-60 önerdin zannettim. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tmm arkadaşlar durum anlaşılmıştır. Mobil1 5-30 yada 5-40 yağ kullanacağım.Arabam şu an 55.000 km de mazot filtresinide açmışken değiştirdeceğim.Yanlız biriniz de fiyat verseydiniz de bi fikrim olsaydı. Tamam onuda ustalarla halledeceğiz artık...!Arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden dolayı tşk ediyorum... Saygılar....

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
internette birçok satış yapan yer var, ara sıra da fiyatları indirirler, takip edebilirsiniz yani.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat olarak en son 65 lira verip castrol magnatec serisi yağ almıştık biz, ancak sürekli herşeye gelen zamlardan sonra onlar da yükselmiştir. 5M migros varsa yakınınızda oralarda da olabiliyor motor yağları.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben en son 5 litre Castrol Magnatec motor yağını 90 liraya aldıydım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok farklı dolum yerleri olan gm marka yağlar var türkiye dolumu olan (petrol ofisi) gm yağ 5 para etmez ve 4 litre bidonda olur yağ eksiltme yapar ayrıca. yurt dışı dolumu olanlar 5 litre bidonda oluyor.