GM marka motor yağı???

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 yıldır hep gm yağ kullıyorum. her 10 bin km de değiştiririm. bu güne kadar 5 defa yağ değişimi yaptım. eksiltme vs hiç sorun yaşamadım.

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heee demekki mesele sentetik derecesinde

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
yorumlar ve fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...içimi rahatlattınız ki bende biraz internette araştırdım...

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bp 10 40 kullanan var mı?
ben kullanıyorum bir fark göremedim araçta ya da nasıl fark olur yağdan yağa?

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mobil 1 w0-40,hepsiburada,kipa,carrefour gibi yerlerden alirsan cakma olma sansida kalmaz.al farki gor

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
GM yağı üç ,dört senenin öncesinin gibi kaliteli değil.yağ tüketimi perfonmaslı kullanımlarda hat safhada vede değişim km kelmeden niteliği bozuluyor. İki senedir kullanmıyorum.;)

Son düzenleme:

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Izmitten merhaba...yeni üye olarak bir kaç şey paylaşmak istiyorum
izmit deki özel bir opel servisinden 5 ay önce benm arabamada derince shell tesisleri dolumlu 5/30 sentetik motor yağini koydular(75000 km bakimi için)4l si 42 ytl idi.ama şimdi aracim 85.000 km de. Biraz önce büyük bir alişveriş merkezinde 0-40 tam sentetik motor yaği fiyatina baktim ve inanamadim 140 ytl idi.izmit sanayisinde 95 ytl ye burakirim dedi abi.şimdi benim düşüncem gene gm yaği ile birlikte birde motor silk veya bor power katki alsam daha mantikli olmazmi.hoş motor silk pahalida galiba bor power alicam.yetkili servisde uzun yillar çalişmiş çok yakin bi abi var zaten artik arabam ona emanet...onun dediği mobil1 0-40 ...ama çok pahali

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bosch car servis te motul marka kullanıyorlar yağı, 10.000 km devirdi yağ hala kararmadı ve su gibi değil kıvamı hala yağa benziyor :)
kesinlikle tavsiye edebileceğim bir marka oldu.