Global tıs multi language

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Global tıs multi language

Bak simdi uyuyamayacam sabaha kadar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

programı tam olarak çözemedim henuz. mekanik olarak aracın tüm parçalarının nasıl söküldüğünü çizimlerle aşama aşama anlatıyor burayı çözdüm. teknik şemalarıda var orayı daha çözemedim. tech2 cihazı lazım birtane.

bana gündüz ledlerine gönderilen voltajın nasıl değiştirilebileceği lazım. edition'a makyajlı sport farları taktık arıza ışığım yanıyor ledlerden dolayı

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende indirdim bakalım kurabilecezmi :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kurdum ama lisans istiyo bir mail adresi var buraya mail atın size gönderim demiş attık geri dönüşte ekte dosya var ama acamadım

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
galiba siz burdan indirdiniz ama site üyeliğe izin vermediği için indiremiyorum http://garage-automotive.com/showthread.php?tid=656
evet ordan indirmiştim. üye alımını kapatmışlar, davetiye hakkımda yok. siz burdan indirin http://thepiratebay.se/torrent/7757905/Opel_Global_TIS_version_32_B_2011_03_multilangauge

orda mail adresi var oraya mail atın lisans numarası için. kurulum için benim uyguladığım yöntem aşağıda:

1. Mount the .iso for to install GlobalTIS and during installation click in all windows "Next"!
  DO NOT CHANGE anything and leave all AS THEY ARE!

2. When installation finish, 1st DISABLE any Firewall that you have all ready enable!
  (EVEN and Windows Firewall!)

3. Run the GlobalTIS and go and FILL Dealer info form (anything you wish...) BUT FULL filling!

4. Save your Dealer details

----------------------------------------------------------------------------------------
5. ATTENTION: Request key by: E-mail/Fax and it will generated one Registration.pdf file
----------------------------------------------------------------------------------------

6. Save somewhere this .pdf file

7. Log-off now from GlobalTIS & CLOSE it

---------------------------------------------------------------
8. POST HERE on this Thread your Software Key or your .pdf file
---------------------------------------------------------------

9. Wait to receive your Subscriber ID & your License-Key

10. When you receive your ID & your Key, run the GlobalTIS fill your details and Click Activate

11. Click "OK"...

12. Install now the apearing & needing Plugins!

Done!

Enjoy! :)

IMPORTANT NOTES:
----------------
1. DO NOT try to install the Saab or Chevrolet GlobalTIS along with Opel-Vauxhall GlobalTIS!
  It will erase anything from your Opel-Vauxhall, and Saab or Chevrolet it will take place!
  DO NOT try to create Registration form with "Multi" Brands! ONLY with Opel-Vauxhall!

For to install the other GlobalTIS Systems, you need to use 1x other PC
  or Multiboot solution or VMWare Versions or something familiar...

2. IF the generated .pdf file it has 0 (zero) size, then you need to try in 1x other PC!

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lisans numarası göndermezse, bendeki versiyon 40 onu gönderirim sana, lisans numarası alırım ben forumdan

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
lisans numarası göndermezse, bendeki versiyon 40 onu gönderirim sana, lisans numarası alırım ben forumdan
peki yapalım ozaman  047shakee
nasıl göndereceksiniz