Global tıs multi language

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Global tıs multi language

az önce programı kurmayı başardım. Ethem Bey nerelerdesiniz nasıl kullanacağım bunu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa nerdesin ne zamandır uğraşıyoru. kurduk şimdi ama nasıl kullanacağız bunu?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

firstemperor link' Alıntı:
Mustafa nerdesin ne zamandır uğraşıyoru. kurduk şimdi ama nasıl kullanacağız bunu?

Abi buralardayım da forumda konulara hakim olamıyorum yeni gördüm daha. Ben aşağıdaki videodan yardım almıştım. Sorun olursa online olduğum sıralar teamviewer ile bağlanıp yardımcı olabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=F0M9o4bdY14

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bu program sayesinde edinebilecegimiz faydalar neler?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aydn link' Alıntı:
Bu program sayesinde edinebilecegimiz faydalar neler?

Aracın üzerinde bulunan tüm tesisatın yapısı, devrelerin detaylı şemaları, motor ve mekanik detaylı teknik bilgiler ve görseller vs. Ben kumanda ile farklı komutlar vererek çeşitli fonksiyonlar çalıştırmayı düşünüyorum ama zaman bulamıyorum. İlk işim kapı açma tuşuna uzun basarak farları yakmak olacak. Sonrasında koltuk ısıtma montajı ve yağmur-far sensörü montajı düşünüyorum. Yağmur sensörüm geldi bile  :)

1fjae9z.jpg

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayirli ugurlu olsun. Bende kumandadan bagaj kapagi acma ve sunroof acma olayi olsun isterdim. Maliyetli isler mi peki bunlar?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aydn link' Alıntı:
Hayirli ugurlu olsun. Bende kumandadan bagaj kapagi acma ve sunroof acma olayi olsun isterdim. Maliyetli isler mi peki bunlar?

Bagaj ve sunroof için motor ve mekanik aksam eklenmeli. Yapılabilir mi evet yapılır ama aracın orijinalliğine ciddi olarak zarar verir.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hadi ya. En azindan sunroof kumandadan kapanabiliyorken acilamasi kotu. Ekstra parca gerekecegini dusunmemistim. Bu program ile yapilabilecek ekstralari kesfettikce bizide bilgilendir ustad.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Aydn link' Alıntı:
Hadi ya. En azindan sunroof kumandadan kapanabiliyorken acilamasi kotu. Ekstra parca gerekecegini dusunmemistim. Bu program ile yapilabilecek ekstralari kesfettikce bizide bilgilendir ustad.

Bende sunroof yok kumandadan kapanabiliyorsa açılması da sağlanabilir.