gitti vectra geldi era

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce behzat ç de gördüm adam yakıyo era'yı,nasıl bi kullanma o öyle,biz yapsak on takla atar galiba.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oda piskobat eraya yapmadıgını bırakmıyor, arkadaslar hyundaıye ıstedıgınız kadar teneke ıvır zıvır laf soyleyın, bunların hıcbırıne katılmıyorum erayı vectra ile karsılastırmak ne kadar mantıklı illa kalite diyorsanız i30 var sonata var era b sınıfı tam bir memur arabası kronik arızası olmayan 15.000 de bir bakıma giren bu süre içerisinde harici YAĞ eklemek durumunda bırakmayan masrafsız bir arabadır özellikle dizelleri pıyasada kendinden 2 kat fazla para eden birçok aracı kısa mesafede ağlatır 180km ye kadar çok rahat ulaşır ama malum yol tutusu vasat ona bısey dıyemem bende vectradan once 1.3 getz vardı ısıklarda mıllet hep arkamda kalıyordu cok rahat otobanda düzde 180 rampada (dilovası rampası) 160 la çıkabiliyordu ne olursa olsun benim gözümde yol tutus konfor ve ekonomi önemlidir bu 3 ünün 1 arada bulundugu vectra 2.0 dtı ımla çok mutluyum bunuda belirteyim

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan her şeyden önce güvenliktir bence,bende daha önce 1.4 selek benzinli modeli vardı g.antep-ş.urfa arası otoyolda %3-5 meyil aşağı 210 bastı araç yüklü(yolcu yok)durumda.ama ellerim direksiyona resmen yapıştı kaçmasın sağa sola diye.yani güvenlik,güvenlik.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan her şeyden önce güvenliktir bence,bende daha önce 1.4 selek benzinli modeli vardı g.antep-ş.urfa arası otoyolda %3-5 meyil aşağı 210 bastı araç yüklü(yolcu yok)durumda.ama ellerim direksiyona resmen yapıştı kaçmasın sağa sola diye.yani güvenlik,güvenlik.

opelle 220 yi görmüştüm bunla 170i denedim gözüm kesmedi geziyor yolda ya zaten hız arabası değil ekonomi arabası yakıt çok güzel

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte o yüzdn vuruldum vectraya bugune kadar hep b sınıfı hb arabalara sahıp oldum abım hep buyuk araba almamda ısrar edıyordu denk geldı vectrayı aldım ve anladımkı suana kadar bındıklerım araba falan degılmıs bu kadarmı guven verır adama 180 le gıderken 1 elınız dıreksıyonda sag kolunuzda kolcaga yaslanmıs rahat rahat gıdıyorsunuz :) hele 140-150 giderken sanki 80-90 mış gibi gelıyor bide dizel ve buyuk motorun avantajı ıle 3000 devirde 150 yapmak ayrı bır guzellık 1.3 getzım 3000 devırde sadece 100 yapıyordu :)

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120 nin üzerindeki bütün hızlarda hangi aracı kullanırsam kullanayım hiçbirine güvenmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...