gitti vectra geldi era

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yıl sonra Koreli'ler le GM'liler arasında çok fark olacak..

İsteyen istediğine biner.. Ben kendi paramla Kia alabildim.. Senin baban sana CDX almış ;) ona biniyorsun.. Dediğim gibi bütçe olayı..

Burda konuşulan ucuza hatta neredeyse en ucuza alınan bir dizel aracın ki segmeti de B segmenti.. Ne kadar iyi olabildiği.. corsa d ile yan yana koyarsın ondan sonra yapabilirsen eğer yorumunu yaparsın.. ama önce ikisinide kullanmış olman gerekir ;)

Sen bu olayın neresindesin?
İbo sözün bittiği yere noktayı koymuş. Haklısın bence birader.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
abi ben arabaya birşey demedimki, hatta bende yazmıştım motoru şöyle iyi böyle iyi diye.
ama sen Opel'den Kia'ya geçince (iş olarak da Kia'daydın sanırım, başkasıyla da karıştırıyor olabilirim) forumda dönen uzakdoğu muhabbeti çok çok büyüdü, ona biraz dokundurmak istedim:)
senin başkalarını tiye aldığını çok gördüm, Serkan abiyle muhabbetlerini de zevkle okuyordum:D ama "kan kardeşi ya Hundayiye laf yok" demem dokundu sanırım:D

*1.5 dizel Era'yı Ankara trafiğinde 3-4 gün kullandım, araç hakkında fikir belirtmeme yeter sanırım?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben arabaya birşey demedimki, hatta bende yazmıştım motoru şöyle iyi böyle iyi diye.
ama sen Opel'den Kia'ya geçince (iş olarak da Kia'daydın sanırım, başkasıyla da karıştırıyor olabilirim) forumda dönen uzakdoğu muhabbeti çok çok büyüdü, ona biraz dokundurmak istedim:)
senin başkalarını tiye aldığını çok gördüm, Serkan abiyle muhabbetlerini de zevkle okuyordum:D ama "kan kardeşi ya Hundayiye laf yok" demem dokundu sanırım:D

*1.5 dizel Era'yı Ankara trafiğinde 3-4 gün kullandım, araç hakkında fikir belirtmeme yeter sanırım?

herneyse kardeşim ;)

İbo sözün bittiği yere noktayı koymuş. Haklısın bence birader.

salim abi büyüksün :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...