geri vites lambası

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakadaşlar 2004 corsam ' da geri vites lambam bazen yanıyor bazen yanmıyor bunuda park sensorum devreye girmediği için fark ettim. Sigortalarını veya çalıştığı anda park sensorlerini tek tek kontrol ettim sorun yok. Vites kolu kılıfını cıkarttım düğme felanda göremedim oralarda. Sizce problem neden olabilir veya çok önemlimidir. İşlerimin yoğunluğundan bu sıralar servise gitmeye pek fırsatım yokta.

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müşürden olabilir.istersen orayada bi bak. önemlimi diye sormuşsun.
bence önemli tabii.mesela ben önümdekinin geri geldiğini geri vites lambası bakarak anlarım.arabaya bakarak değil.biçok kişide böyledir.ufak bişi gibi duruyor ama istenmeyen sonuçlara neden olabilir;)

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevabın için teşekkürler maximm fakat müşür nerededir ve nasıl kontrol edebilirim?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz biraz zor edersiniz müşir şanzumanın etrafında bi yerdedi soketi vs. vardır soketi çıkartıp biraz parça kabloyla kontrol edilebilir direk yapıp kontrol etmeniz gerek bi oto elektrikçiye gidin kontrol eder size ...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanzimanda fites kolulunun geldigi yerdedir, kendin degistirebilirsen...diye ,parca 30 lira civarinda olmali pahali degildir

Son düzenleme:

Kepi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri vites müşüründen kaynaklanan bi arıza benim astra g dede vardı 15 tl ye aldım kendim değiştirdim seninki kolay yerdemi bilmiyorum kolay gelsin

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler sanırım bu müşür benim baktığım bi yerde değil en iyisi 10 gun sonra servise gideyim. İyi akşamlar

SERKANKAHRAMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım aynı problemi bende yaşadım.Bağzen yanıyor bağzen yanmıyor.Servise başka bir sebeple yolum düştü sordum, usta müşürdendir dedi ve müşürü çıkartıp mazotla temizledi şimdi çalışıyor.