full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net
Ynt: full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

dün akşam yenibosnaya açılan full istasyonuncun muduruyle görüştüm abi 15 günden beri pompalarım hazır ruhsat vermemk ıcın bahanelerle önümüzü tıkamaya çalışıyorlar dedi ucuz sattığımız için diğer firmaların düşmanı olduk dedi bence destek olalım arkadaşlar en azından 1 kere deneyip karar verelim..desyek olursak diğerleride birileri mutlaka rahatsız olup bu fiyatları gözden geçirir..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

static link' Alıntı:
dün akşam yenibosnaya açılan full istasyonuncun muduruyle görüştüm abi 15 günden beri pompalarım hazır ruhsat vermemk ıcın bahanelerle önümüzü tıkamaya çalışıyorlar dedi ucuz sattığımız için diğer firmaların düşmanı olduk dedi bence destek olalım arkadaşlar en azından 1 kere deneyip karar verelim..desyek olursak diğerleride birileri mutlaka rahatsız olup bu fiyatları gözden geçirir..

size katılıyorum. adamlar istanbulun göbeğinde bu işi alenen yaptıklarına göre kaçak vs. gibi bir durum olamaz. ki bu kadar ucuz satıp diğer tüm firmaları düşman edindikleri için kalitesiz yakıt ta satamazlar. demek ki firma karından biraz kısılarak fiyatlar bu seviyelere çekilebiliyor.

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

erdem link' Alıntı:
[quote author=static link=topic=1215.msg25809#msg25809 date=1302763021]

size katılıyorum. adamlar istanbulun göbeğinde bu işi alenen yaptıklarına göre kaçak vs. gibi bir durum olamaz. ki bu kadar ucuz satıp diğer tüm firmaları düşman edindikleri için kalitesiz yakıt ta satamazlar. demek ki firma karından biraz kısılarak fiyatlar bu seviyelere çekilebiliyor.
[/quote]

evet kesinlikle öyle ben ucuz satmalarınıda sormuştum abi bizde diğer istasyonlar gibi bayii karı yok dedi yani tüm istasyonlarımız tek bir şahısa ve firmaya ait olduğunu söyledi erdem arkaşın söylediği gibi istanbulun göbeğinde 25 tane istasyonla kaçak işlere girişemezler şu son dönemde çok büyük yatırım yapıyorlar..

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

static link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1215.msg25824#msg25824 date=1302766833]
[quote author=static link=topic=1215.msg25809#msg25809 date=1302763021]

[/quote]

evet kesinlikle öyle ben ucuz satmalarınıda sormuştum abi bizde diğer istasyonlar gibi bayii karı yok dedi yani tüm istasyonlarımız tek bir şahısa ve firmaya ait olduğunu söyledi erdem arkaşın söylediği gibi istanbulun göbeğinde 25 tane istasyonla kaçak işlere girişemezler şu son dönemde çok büyük yatırım yapıyorlar..
[/quote]
Bu firmanın sahipleri Arbel dir. Arbel Türkiyenin önde gelen bakliyatçılarındandır , hatta şuan için üretim bazında 1. konumdadırlar. Sahipleri bizimde işimiz bakilyat olduğundan dolayı tanıdığımız,samimi olduğumuz kişilerdir. Bu işinde ucuz olmasının sebebi tamemen isim yapmak, şuandada yeni geliştikleri bir sektör oldupundan dolayı dediğiniz gibi bayi karı olmadığından ötürü ucuza satıyorlar.Bundada başarılı oldular, nerdeyse her forumda full petrol hakkında konular açılıp tartışılıyor.Ama sonuç olarak güvenilir ve sağlam bir firma. Bu arada geçenlerde Ankarayada şube açtılar Ankamall taraflarında çevik kuvvetin oralarda.
Son olarak Google da Arbel diye aratırsanız firma hakkında daha geniş bilgiye sahip olablirsiniz.
Saygılar.

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

bizleri aydınlattığınız için teşekkürler salih bey

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
Po ve totalin mazotunun daha kalın olduğunu ve diğer firmalara göre 1 depoyla gittiği mesafanin daha uzun olduğunu.Opet shell vb. firamalrın mazotu daha ince ve akışkan olduğundan ötürü daha çabuk benzinin tükendiğini ancak motor ömrünü uzattığını  tecrübe ve bilgisi olan kişilerden duymuştum.

İşim gereği onlarca şoför, benzin istasyonu sahibi vb ile görüşüyorum ve ben de benzer ifadeler duyuyorum.

Astra ya PO nun 95 oktanı diğerlerinden daha iyi gibi geldi, ya da rodaj sürecine denk geldiğindendir..

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

Esmerce link' Alıntı:
[quote author=salihcaglayan link=topic=1215.msg25662#msg25662 date=1302710866]
Po ve totalin mazotunun daha kalın olduğunu ve diğer firmalara göre 1 depoyla gittiği mesafanin daha uzun olduğunu.Opet shell vb. firamalrın mazotu daha ince ve akışkan olduğundan ötürü daha çabuk benzinin tükendiğini ancak motor ömrünü uzattığını  tecrübe ve bilgisi olan kişilerden duymuştum.

İşim gereği onlarca şoför, benzin istasyonu sahibi vb ile görüşüyorum ve ben de benzer ifadeler duyuyorum.

Astra ya PO nun 95 oktanı diğerlerinden daha iyi gibi geldi, ya da rodaj sürecine denk geldiğindendir..
[/quote]

performans açısından mı? yoksa daha uzun km.gittiği için mi? bu tecrubeye vardınız?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle dediklerim kesinliği henüz kesin olmayan görüşler çünkü araç henüz 2600km de ve hava şartları bir gün iyiyken bir gün kötüleşiyor ve bu kriterler performansı direkt etkiliyor.

Son depolarımı PO dan doldurdum ve en iyi menzil/performansa ulaştım, esasen eski benzinli ya da turbo dizel araçlarımda performans olarak BP ve Shell denmemnun kalırdım PO menzil olarak biraz daha iyi olurdu.

ZEUSDOGAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende ordan alalı 6 ay oldu hep ordan alıyorum. Bi sorun çıkmadı

Opel Astra Sport 1,6 115

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et