full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

opet nasıl acep..?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

Po ve totalin mazotunun daha kalın olduğunu ve diğer firmalara göre 1 depoyla gittiği mesafanin daha uzun olduğunu.Opet shell vb. firamalrın mazotu daha ince ve akışkan olduğundan ötürü daha çabuk benzinin tükendiğini ancak motor ömrünü uzattığını  tecrübe ve bilgisi olan kişilerden duymuştum.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
ben hep ordan alıyorum ve bir sıkıntı ile karşılaşmadım... şuanda euro dizel 3.32 kuruş...
bu firmaların yakıt kalitesini vs. denetleyen bir devlet kuruluşu var mı? nasıl bu kadar uygun olabiliyor fiyat?

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bildigim kadarıyla full'un denetimlerini shell yapıyormus... bayinin sahibi komsusu olan bizim hocalardan birine soylemis. arkadas surekli oradan fulluyor. -dizel focusu war...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece İstanbul' da mı var full benzin istasyonları ?

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Sadece İstanbul' da mı var full benzin istasyonları ?
böyle fiyat olursa istanbul dışından da merak edilir tabi.. :)
türk_187 link' Alıntı:
bildigim kadarıyla full'un denetimlerini shell yapıyormus... bayinin sahibi komsusu olan bizim hocalardan birine soylemis. arkadas surekli oradan fulluyor. -dizel focusu war...
siz alırmısınız? bu akşam bağcılarda FULL istasyonu gördüm. mahşer yeri gibiydi. çoğu kamyon ve hatlı minibüsler..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hehe haberlerde vs duydum zaten izdiham varmış
ben şahsen shell den şaşmıyorum, ucuz olsa bile shell kalitesi olacağını sanmam

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

HaKaN link' Alıntı:
hehe haberlerde vs duydum zaten izdiham varmış
ben şahsen shell den şaşmıyorum, ucuz olsa bile shell kalitesi olacağını sanmam

benim araç 1350km'ye dayandı. şimdiye kadarki bütün dizel yakıtımı tek bir shell istasyonundan aldım. fişleri de saklıyorum.. eger bir sorun olursa fişleri  yediririm onlara 011zaa

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı fiyattan shellden verselerde bi durup düşünürüz. sağlam bir fiyat farkı var. neticede shell fullsave de vpower dizele göre uygun ama yinede dil varmıyor full save doldur demeye..bu arada yeni bir FULL istasyonu açıldığı zaman, açılış gününe özel %25 indirim yapılıyormuş. yanında çay ve çorba ikramıda cabası.. capo

Bosss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Walla güvenemediğimden ve emin olamadığımdan dolayı, yakıt almaya cesaret edemedim. Bu konunun açıldığı güzel olmuş, gerçekten de herhangi bir problem yaşanmıyor, hatta güvenilir firmalar tarafından denetleniyorsa bundan sonra neden olmasın..