full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

tncymrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

ben ordan alıyorumm ... herhangi bi sıkıntısı yokk .. piyasadaki benzinliklerle kaltiesi aynı.. zaten sonuçta hepsi aynı yerden çıkıyo..  sadece  istasyon kendi karından indirim yapıyo o  kadar... alabilirsiniz yani sıkıntı yok...

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net
Ynt: full benzin istasyonundan yakıt alıpta memnun yada memnun olmayanlar var mı?

tncymrt link' Alıntı:
ben ordan alıyorumm ... herhangi bi sıkıntısı yokk .. piyasadaki benzinliklerle kaltiesi aynı.. zaten sonuçta hepsi aynı yerden çıkıyo..  sadece  istasyon kendi karından indirim yapıyo o  kadar... alabilirsiniz yani sıkıntı yok...

teşekkür ederim içten ve samimi cevaplarınız için

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmire gelir gelmez bende alacağım :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim buralarda olsa bende alırım ama bizim buralara gelene kadar kampanyada biter zaten

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

arkadaşlar istanbul yenibosna yanyoldaki  full benzin istasyonu bugu 12 00 itibariyle ilk güne özel 3.15 ten benzin vb.akaryakıt satmaya başladı  bravoo forumdaki ist yakın oturan tum arkadaslar gitsin 150 tl ye kadar alıyorsunuz ben aldım 47 litre benzin oluyo

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir kere kullandım. 50 tl lik mazot aldım. 3,44 ten. 270 km. yol yaptım. ama şimdi bazı PO istasyonlarıda %7 indirim yapmaya başladılar. özellikle FULLe yakın olanlar..

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar  yanlış anlaşılma  olmasın  adamlar indirimi  ötv siz  fiyat üzerinden yapıyor  yani  benzin fiyatı direk  % 25 düşmüyor  benzinde  ötv sanırım  2.5  lira civarı zaten  kalan fiyat üzerinden indirim var  diye biliyorum ben 

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün iş çıkışı yenibosnadaki full istasyonuna uğrayayım dedim. ne mümkün..50-60 arabalık kuyruk istasyon dışına taşmış haldeydi. akşam 22.00 dolaylarında tekrar önünden geçtim. kuyruk aynı...