Ford Fusion Hakkında

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla okuduğum kadarıyla hep olumsuz yorumlar olmuş fakat inanaın iyi bi araba kim ne derse desin çünkü babam yeni aldık gerçekten merivaya bin basar

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla okuduğum kadarıyla hep olumsuz yorumlar olmuş fakat inanaın iyi bi araba kim ne derse desin çünkü babam yeni aldık gerçekten merivaya bin basar

hangi açıdan..

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hariç abi :) 1.3 meriva olarak kıyasladım

orda motor yönüyle haklısın..;)
opelin meriva da bana göre hiç te kasasına göre kullanışlı olmayan 1.3 motorda ısrar etmeyip yurtdışında en çok tutulan dizeli 1.7 yi (100 ve 125 beygirlik) öne çıkarsaydı daha iyi olurdu..
kasa açısından bakacak olursak her ne kadar aynı sınıfta yer alsalar da meriva fusionun abisi gibi duruyor.. bu daha iyi anlamında değil sadece farklı tad veriyorlar.. ama türkiyedeki koçun hem fiat nem de ford taki işçilik kalitesizliği de ortada..

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi ben beğendim chipe çok tatlı cevap verdi bide hiç tıkırtı yok arabada

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim eniştede var 1.6 TDCI cok güzel 1.vites kalkışı yavaş olsada 2. ve 3. te koltuğa yapıştırıyor. ama bi opel tadı bulamadım o kadar kullanma ma rağmen beni tek cezbeden performansı ve ekonomisi....

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 3-4 ay kadar fusion ı kullandım... yüksek olması bayanlar için yada bozuk yollarda araç kullananlar için bir avantaj ama bu yüzden dolayı çok rüzgar tutuyor ve yol sesi çok içeri geliyor..:(
dizelini kullanmıştım.. yakıtı corsayla kafa kafaya gibiydi hatta biraz fazla yakıyordu ama 40 lt olan deposuyla menzili kısa.. amcamlar 700 km yapıp yolda kalmışlardı..
aynı yolda corsa çok az rüzgar tutarken fusion sağa sola çekiyordu buda uzun yolda şoförü çok yoruyor.. sırf bu yüzden sattık aracı..

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birkaç kere 1.6 tdci kullanma fırsatım oldu dağa bayıra iyi güzelde gidiyor.Bana göre değil bakkala pazara pikniğe gitmek için yapılmış bir otomobil sanki :D

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dayımda vardı çok söyledim alma diye.Satacam dedi uğraş bakalım dedim.Zor sattı valla.Tamam 1.6 TDCİ motoru iyiydi ama bu yetersiz kalıyor.Herşeyiyle iyi olmalı.