Fan hararet müşürü

Barmet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamnaleyküm arkadaşlar benim corsa D kasa aracım fanı çok geç açıyor baya ısınıyor hararet müşürünün açma derecesi çok yüksek daha düşük dereceli bir hararer müşürü takma şansımız var mı? Mesela 92/87 lik bir müşür.. yoksa corsalarda fabrika çıkışı neyse sadece o derecede mi müşür takılır? Lütfen bilen varsa yardımlarınızı bekliyorumm ...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Selamnaleyküm arkadaşlar benim corsa D kasa aracım fanı çok geç açıyor baya ısınıyor hararet müşürünün açma derecesi çok yüksek daha düşük dereceli bir hararer müşürü takma şansımız var mı? Mesela 92/87 lik bir müşür.. yoksa corsalarda fabrika çıkışı neyse sadece o derecede mi müşür takılır? Lütfen bilen varsa yardımlarınızı bekliyorumm ...
Kaç derecede fan 1. kademesi açılıyor. Opcomdan ayarlanıyor diye biliyorum. Opcom yoksa klimayı açarsanız fan direk 2. kademede başlar sıcaklık artarsa 3. kademeye geçer. Manuel olarak bu şekilde çalıştırabilirsiniz.

Barmet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kaç derecede fan 1. kademesi açılıyor. Opcomdan ayarlanıyor diye biliyorum. Opcom yoksa klimayı açarsanız fan direk 2. kademede başlar sıcaklık artarsa 3. kademeye geçer. Manuel olarak bu şekilde çalıştırabilirsiniz.
Hocam 97 ilk kademeyi açıyor ikinci kadmeeyi ne zaman açıyor çözemedim ama bildiğim geç açıyor bu yüzden çok ısınıp çok basınç oluyor soğutma hortumlarında op com hakkında hiç bilgim yok nasıl bişey yani ben hararet müşürü derecesi daha düşük bir müşürle değişme şansım var mı

Barmet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu gün fan rezitansı bozulmuştu ve fan sigortası atmıştı hallettik fan ilk kademe 100 derecede açıyor ikinci kademem 105 _108 civarı açıyor