astra h hararet ve fan problemi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba benim aracım 2010 model astra j 1,6 115 beygir otomatik benim sorunum motor ısınınca arabamın motorundan avans vurma sesi gibi bir ses geliyor soğukken bir sıkıntı yok sadece ısınınca ses geliyor çekişinde falan bir problem yok arıza falanda vermiyor benzinden dir dedim denemediğim benzin kalmadı bir türlü bulamadım arızayı başına böyle bir durum gelen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim

kullandığınız yağ nedir belki avans sesi yerine lifter yada benzeri parçaların yağın ince gelmesinden dolayı çıkardığı sestir. mobil 0w40 yağ hakkında bu tarz şikayetler var...

HakanKarabulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende 2009 ınsıgnıa var bu iki gündür bi uyarı alıyorum (yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapalı) ve aracı çalıştırdığımda fan sürekli çalışıyor ve hiç durmuyor hararet göstergeside sürekli 50 de duruyor yükselmiyor hiç ama motor sıcak ve dün bi ara kendiliğinden düzeldi bugün yine aynı şey oldu başına böyle bişey gelen varmı veya çözümünü bilen. Yardımcı olursanız sevinirim

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende 2009 ınsıgnıa var bu iki gündür bi uyarı alıyorum (yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapalı) ve aracı çalıştırdığımda fan sürekli çalışıyor ve hiç durmuyor hararet göstergeside sürekli 50 de duruyor yükselmiyor hiç ama motor sıcak ve dün bi ara kendiliğinden düzeldi bugün yine aynı şey oldu başına böyle bişey gelen varmı veya çözümünü bilen. Yardımcı olursanız sevinirim

serviste cihaza bağlatıp motor sıcaklığının kaç derece göründüğüne baktırın. ısı müşürü yanlış bilgi veriyor diye tahmin ediyorum