F arizasi

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin insalllah. Cidden su 2 ay icinde o kadar cok sikinti yasadim ki.
Dun usta artik isyan etti. Bu kadar sorunsuz bir aracin bu kadar kisa sure icinde farkli farkli arizlari arka arkaya vermesi onu bile delirtti.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunca seye ragmen yine astra isterim ama nasil bir sevgi ise 🤣
Ama bu sefer benzin degil diezel ve 2009'dan sonra olan active sanziman olur insallah.
Hergun 40 km yol katediyorum. biraz sarsacak gibi.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki astra güzel ve sağlam bir otomobil. Kullananlar da bu yüzden seviyor. İnşallah bundan sonra büyük masraf çıkmaz. Benim ilk arabam 2000 model cd astra g idi. Çok seviyordum ama 15 yaşında olduğu için değiştirmek istedim çünkü potansiyel olarak, ‘anahtar değmemiş her parçası’ bozulma adayıydı. Öyle de oluyordu. Yaşı ilerledikçe potansiyel artıyor. Tabi bunlarla birlikte kullanım geçmişi de önemli.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Biz buna ASTR(AŞK) diyoruz :)

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki astra güzel ve sağlam bir otomobil. Kullananlar da bu yüzden seviyor. İnşallah bundan sonra büyük masraf çıkmaz. Benim ilk arabam 2000 model cd astra g idi. Çok seviyordum ama 15 yaşında olduğu için değiştirmek istedim çünkü potansiyel olarak, ‘anahtar değmemiş her parçası’ bozulma adayıydı. Öyle de oluyordu. Yaşı ilerledikçe potansiyel artıyor. Tabi bunlarla birlikte kullanım geçmişi de önemli.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Amin insallah. Stresi zaten yordu beni. Bundan onceki de 98 astra idi. 18 senedir bizdeydi. Masallahi vardi. Bakimlarini hic alsatmazdik. Eski duldulumu arattigi oldu valla. Yalan yok. Ama buna sukur. Allah'im beterinden korusun.

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et