Tabir edemedigim olaylar silsilesi. Birlikte cozumleyelim

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duzelttim yazdigimi tekrar.devir dayimin patladiysa sarj dinamosunjn uzerine su akmistir. sarj dinamosunu alan su yakmis olabilir duman hangi renkti siyahmi beyazmi. devir dayimin altina dogru bak bi su kacagi varmi depodan su birden bitmez yanlis bilmiyorsam 6 7 litre civari su var orda 200 ml mi bile dinamoya aksa yakar
Beyazdi dumani.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duzelttim yazdigimi tekrar.devir dayimin patladiysa sarj dinamosunjn uzerine su akmistir. sarj dinamosunu alan su yakmis olabilir duman hangi renkti siyahmi beyazmi. devir dayimin altina dogru bak bi su kacagi varmi depodan su birden bitmez yanlis bilmiyorsam 6 7 litre civari su var orda 200 ml mi bile dinamoya aksa yakar

Yere mi yatip bakmaliyim? Hem mi su akar. Yani ben eve geleli 2 saat oluyor. Simdi baksam anlasilir mi ki?

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam dinamo saglam gorunuyor dedi. Devir daim rulmani dagilmis oldugunu dusunuyorum dedi. Yarin sabah usta gelince Gorucez neymis.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracınızı çalıştırırken marş motorunuz ses yapıyor olabilir. Bu ilk gördüğünüz kokusunu hissettiğiniz duman muhtemelen marş motorundan çıkmış olabilir Siz marş basarken aracınız çalıştığı anda marş motoru kendisini geriye çekmediği için muhtemelen bilyasını dağıttı, krank dönüş hızı marş motorunun dönüşünden hızlı olduğu içinde marş motorunun bobinlerinden duman attı veya zarar verdi. Aracınız ilk çalışırken zorlanabilir ancak çalıştıktan sonra ses vs kalmaması gerekiyor. Marş motorunu komple dağılmışsa kendini geriye çekemiyorsa duman ve ses duymaya devam edebilirsiniz. Benim öngörülerime göre suçlu marş motoru.

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı çalıştırırken marş motorunuz ses yapıyor olabilir. Bu ilk gördüğünüz kokusunu hissettiğiniz duman muhtemelen marş motorundan çıkmış olabilir Siz marş basarken aracınız çalıştığı anda marş motoru kendisini geriye çekmediği için muhtemelen bilyasını dağıttı, krank dönüş hızı marş motorunun dönüşünden hızlı olduğu içinde marş motorunun bobinlerinden duman attı veya zarar verdi. Aracınız ilk çalışırken zorlanabilir ancak çalıştıktan sonra ses vs kalmaması gerekiyor. Marş motorunu komple dağılmışsa kendini geriye çekemiyorsa duman ve ses duymaya devam edebilirsiniz. Benim öngörülerime göre suçlu marş motoru.

Allah'im hangisi daha az masrafliysa o olsun. Bir de dun iyi ki arac satisi olmamis anlasamamisiz. Yoksa adam daha ilk gunden kriz gecirecekti. Hayirlisini diledim her zaman.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Devirdaim duman çıkartabilecek bir parça değil onu unutun. Şarj dinamosundan şüphe duyulabilir ancak zannetmiyorum. Marş motoru olursa daha az maliyet çıkacaktır diye düşünüyorum. Bu araç sizi baya üzdü. Rabbim yardımcınız olsun. Gayette severek almıştınız.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devirdaim duman çıkartabilecek bir parça değil onu unutun. Şarj dinamosundan şüphe duyulabilir ancak zannetmiyorum. Marş motoru olursa daha az maliyet çıkacaktır diye düşünüyorum. Bu araç sizi baya üzdü. Rabbim yardımcınız olsun. Gayette severek almıştınız.

Hatta bugun h kasa dizel satan biriyle biraz yazistik. Exper raporunu istedim biraz uzerinde konustuk. Yani israrla hala h kasa bakiyorum. Hatta gonderime yazip sordum boyle boyle bir aracmis diye de henuz bir cevap gelmedi.
Esim asla alamazsin nefret ettim gordugum yerde midemi bulandiriyor artik dedi. O derece igrenmis. Auris olma ihtimali var. Bakalim ne olacak ama cidden cok cok cok uzgunum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
İlk alacağınız zaman sorduğunuz zamanda yazmıştım, bu araçtan piyasada binlerce var ancak demekki sorunlar başlayınca gerisi geliyor. Forumda H kasayla ilgili dikkat ettiyseniz sizden başka yazanda yok. İnş. hakkınızda hayırlısı olur.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk alacağınız zaman sorduğunuz zamanda yazmıştım, bu araçtan piyasada binlerce var ancak demekki sorunlar başlayınca gerisi geliyor. Forumda H kasayla ilgili dikkat ettiyseniz sizden başka yazanda yok. İnş. hakkınızda hayırlısı olur.

Aman kimse yasamasin valla. Cidden cok can sikici bir durum. Kismetim boyleymis ne yapalim.

• Üzgün
Tepkiler: Hasip

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
H kasa bana gore astralar arasinda en iyisi. Aracinizi,satarsaniz,daha,temiz daha bakimli bi astra almaniz halinde sizi uzmeyecektir