En sadesinden astra F

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resim yüklemeyi beceremedim şu forumda.. neyse yorumları bekliyorum :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:46 ----------

devamı :D bu arada bagaj üstü ek artık yok daha sade oldu ;)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler artık trafikte hiç denk gelmiyo f kasa ama çok güzel gerçekten 8 valf li olması bazen zorluyo klimasıda yok ama idare edîyorum :rolleyes:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Teşekkürler artık trafikte hiç denk gelmiyo f kasa ama çok güzel gerçekten 8 valf li olması bazen zorluyo klimasıda yok ama idare edîyorum :rolleyes:

Zaten bu araçların canına 8V olması okuyor aynı dert bende de var çünkü. Maşallah.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
8V Opel Astra'ları ben ilk defa bu forumda gördüm :D Bütün Astra F kasaları 1.6 16V olarak biliyordum eskiden. Vaktiyle bizde de vardı 98 model, 1.6 16V idi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
8V Opel Astra'ları ben ilk defa bu forumda gördüm :D Bütün Astra F kasaları 1.6 16V olarak biliyordum eskiden. Vaktiyle bizde de vardı 98 model, 1.6 16V idi.

Yok Yiğit benim aracım da F ve 8v motor bu motorların en büyük artısı triger kopar ise sadece koptu ile kalıyor subapları filan parçalamıyor. Değişiyor kayış yola devam.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Yok Yiğit benim aracım da F ve 8v motor bu motorların en büyük artısı triger kopar ise sadece koptu ile kalıyor subapları filan parçalamıyor. Değişiyor kayış yola devam.

Aslında baya da önemli bir artıymış Nadir abi bence bizim ülkemizde:D Daha kopmadan değiştiren görmedim insanları kendi haline bırakınca.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında baya da önemli bir artıymış Nadir abi bence bizim ülkemizde:D Daha kopmadan değiştiren görmedim insanları kendi haline bırakınca.

Evet toplum ve sürücüler olarak bizde mantık nerede tırak işte orada bırak. Bu huyumuzdan vaz geçemedik gitti. Şahsen ben ikinci el araç aldığımda harcadığım para ilk bakım için 1.5 ile 2000 TL arasında bir masraf ediyorum :D

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bu araçların canına 8V olması okuyor aynı dert bende de var çünkü. Maşallah.

Eyvallah abicim ben seviyorum arabamı hava 20 dereceyi geçsin motor sesi nasıl değişiyo namussuzun:dil: