Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

çok pis dayak yemiştik çavuşluda.  :D :D

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:)))

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ortamı yumuşatan Doğan'a çok teşekkür ederim cüssesinden çok daha büyük bir adam, yazdıklarıda  çok değerli, yazmadan anlattıklarıda, ben Doğan'ı 13 aydır tanıyorum 10 aydır yüz yüze görüşüyoruz, Esenyurta taşındığından beri de ailecek çok sık ( en az haftada bir bazen üç kez ) görüşüyoruz. Birisini editlediğini, üyeliğini iptal ettiğini, konu kişitlediğini ne forumda gördüm nede forum buluşmalarında yada özel görüşmelerimizde duydum. Gerektiğinde Tabiiki yapılmalı ama forumdaki üyelerin kafalarında bu uygulamanın hakkaniyetli yapılıp yapılmadığı ile ilgili en ufak bir soru işareti kalmamalı.

Son olarak bu yazdıklarımın benim konumun kilitlenmesi ile yakından uzaktan alakası yoktur ki çok önemsiz bir mevzu, ama yanlışlıklada olsa çok kolay kilitleme yada benzeri uygulamaların olması bu yetkiye sahip insanlara çok dikkatli olma sorumluluğu ve zorunluluğu getiriyor zira çok daha önemli konularda benzer uygulamalar olması forumun huzurunu kaçırır

ևerkezköy otobanında kazasız belasız mesajımı tamamladım şükür :)

Doğan abim her zaman ki gibi farkını ortaya koymuş :) ֖zdemir abim seni tanıyanlar zaten bunu dert etmeyeceğinide bilir kanaatindeyim greatt Bu arada Burak abime de katılıyorum , hatta onun gibi düşünüyorum desem yalan olmaz .

Klasik bir cümle olacak ama aralık ayının sonunda bende forumda ki bir yılımı doldurmuş olacağım . Aracını almadan üye olmak istemeyenler kervanında bende vardım , bu süre zarfında forumu gözlemleyip üye oldum , iyikide olmuşum diyorum . 24 yaşındayım , söylenene göre en deli olduğum yaşlardayım , forum sayesinde nasıl yanlarım makas atarım gaza basarımı değil , aracımın üzerine daha ne koyabilirimi düşünmekteyim . Foruma üye olmamda ki en büyük etken içerideki işte bu sıcak aile ortamıydı . Bundan önce aktif bir forum takip etmişliğim yoktu , opelsizasla ile buda oldu . Bu 1 sene içerisinde forumda birçok başlık  açıldı , hepsinin altında çeşitli (iyi - kötü , saçma-çok saçma ) yorumlar yapıldı (bkz: Sorum yukarıdadır :D ) , forum yöneticilerinin bu olaylara hep sabırlı yaklaştı , saçma sorulara rağmen konular hep cevaplanmaya çalışıldı . Bu bakımdan yöneticilerin tarafsızlığını yitirdiğini düşünmüyorum , hatta başka bir platformda olsa oradaki yöneticiler bu başlıklarla başa çıkmak için ne yapardı bilemiyorum.

Bana göre sorunun 2 kaynağı var , birincisi sahte üyelikler ,İkincisi ticari olarak açılan sahte üyelikler .dizelbox olayında özellikle sükunet içerisinde bu konuyu gözlemledim . Forumun ilk defa bölünmeye doğru gittiğini bu konuda gördüm . Oldu ya da olmadı , şöyle ya da böyle orası ayrıdır fakat bu topic karşılıklı saygının yitirildiği bir konuydu . Bu güne kadar  sabır ve saygı çerçevesinde yanıtlanan tüm konular burada tartışmalı ve alevli bir hal almıştı.Bu yüzden özellikle sahte üyeliklere karşı yönetimin tutumunu doğru bulmaktayım.Yapılmaya çalışanında konuların kilitlenerek forum üyelerini korumak , gerginliğin azaltılmasını sağlamak olduğunu düşünmekteyim .

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

B֜LENT link' Alıntı:
Senin gibi adam nasil dayak yer laaa.  kızgınkırbac

Abi 1.86 boy 98 kiloyum beni boğazımdan tutup havaya kaldıran oldu. Ve bu adam Ford KA gibi bir arabaya biniyordu.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Abi 1.86 boy 98 kiloyum beni boğazımdan tutup havaya kaldıran oldu. Ve bu adam Ford KA gibi bir arabaya biniyordu.

kesin arka koltukları yoktu..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Senin gibi adam nasil dayak yer laaa.  kızgınkırbac

Bunlar hep tecrübe hacı, dayak yiye yiye dayak atmayı öğreniyorsun. Olm hiç mi Cüneyt Arkın izlemedin laa eski Cüneyt replikleri okutuyon bana burda.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ray55 link' Alıntı:
kesin arka koltukları yoktu..

Bir Demet Tiyatro adlı gösterideki mafya babası tiplemesinde bi abiydi. Herhalde çekirdek çıtlar gibi boynumu kıracak dedim beynime oksijen gitmeyince :D

Yahu şaka maka adam enteresandı, beni olduğum yerden kaldırdı bir kenara koydu geri :D