Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

mrt54 link' Alıntı:
Çok Şükür Herşey Yoluna Girdi :)

Seviyorum Be Hepinizi 14alkiss 14alkiss 14alkiss

Bu arada böyle güzel birşeyin mesajların arasında kaynayıp gitmesine daha fazla göz yumamam!!!

Mangaaaaalll!!!

BBQ.jpg

[img=800x600]http://jimmyboswell.com/foodblog/wp-content/uploads/2013/04/Glazed-chicken-pieces-2-web.jpg[/img]

Mangaaaall be mangaaaaallllll!!!! (Biri beni tutsun, durdurun beni, forumu ateşe boğasım var valla. Yakarım şerefsizim. (:)

[img=631x600]http://fbworld.com/wp-content/uploads/2011/08/San-J-Asian-BBQ-Beef1.jpg[/img]

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:

Hoşgeldiniz, buyrun çakmak, yakın! dediğini varsayıyorum. (:)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Akşam Oldu Evden Yemek Kokuları Geliyo Kayınvaldem Döktürmüş Yine Kasaba Gidiyordu En Son.... special_prayer special_prayer

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Akşam Oldu Evden Yemek Kokuları Geliyo Kayınvaldem Döktürmüş Yine Kasaba Gidiyordu En Son.... special_prayer special_prayer

Açım! Ama öyle böyle değil çok açım. Görkemli bir yemek yemem lazım sakinleşmem için. :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Açım! Ama öyle böyle değil çok açım. Görkemli bir yemek yemem lazım sakinleşmem için. :)
Kardeşim bildim bileli açsın, bi doyuramadılar seni  011zaa Allah'ını seven söylesin, forum adına seni doyuracak ne varsa yapmaya hazırız. Tüm imkanlarımız feda olsun sana Doğan'cığım. Mangal partisi mi istiyorsun, barbekülü havuz başı mı istiyorsun, binbir gece masalları tadında bir gece mi geçirmek istiyorsun, yeter ki söyle biz forum sakinleri toplaşıp hep beraber katışıp yiyelim içelim  bravoo

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Kardeşim bildim bileli açsın, bi doyuramadılar seni  011zaa Allah'ını seven söylesin, forum adına seni doyuracak ne varsa yapmaya hazırız. Tüm imkanlarımız feda olsun sana Doğan'cığım. Mangal partisi mi istiyorsun, barbekülü havuz başı mı istiyorsun, binbir gece masalları tadında bir gece mi geçirmek istiyorsun, yeter ki söyle biz forum sakinleri toplaşıp hep beraber katışıp yiyelim içelim  bravoo

Abi niyetinin iyi olduğunu biliyorum ama benim havuzu kömürle doldurup barbekünün dibine vuracağım mangal partisinin 1001 gece masalları tadında etler ve tavuklarla süslenmiş lezzetlerini karşılamak için T.C. Mangal Bakanlığı bütçesi gibi bir maddi altyapıya gereksinim var. Durduk yerde herkes fakir kalmasın, benim de bir vicdanım var. (Ve her an o vicdanı da soslayıp mangala atabilirim) (:)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Abi niyetinin iyi olduğunu biliyorum ama benim havuzu kömürle doldurup barbekünün dibine vuracağım mangal partisinin 1001 gece masalları tadında etler ve tavuklarla süslenmiş lezzetlerini karşılamak için T.C. Mangal Bakanlığı bütçesi gibi bir maddi altyapıya gereksinim var. Durduk yerde herkes fakir kalmasın, benim de bir vicdanım var. (Ve her an o vicdanı da soslayıp mangala atabilirim) (:)
Hızına yetişmek gayri mümkün görünüyor. Benim bütçem değil, bütün forumun bütçesini bir araya getirsek yine sana yetişebileceğimizi zannetmiyorum. Dolayısıyla seni Allah'a havale ediyor, mangallı rüyalar temenni ediyorum. victoryy

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Hızına yetişmek gayri mümkün görünüyor. Benim bütçem değil, bütün forumun bütçesini bir araya getirsek yine sana yetişebileceğimizi zannetmiyorum. Dolayısıyla seni Allah'a havale ediyor, mangallı rüyalar temenni ediyorum. victoryy

astraları satalım yeterki doğan kardeşimizi manglaa patisine bağalım:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
astraları satalım yeterki doğan kardeşimizi manglaa patisine bağalım:)

Abi Bugatti forumu olsaydık belki ama Astra'ların ikinci eli zayıf. ((:)