Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Elveda Güzel Forumun Güzel insanları

lt818 link' Alıntı:
Arkadaşlar bende forumun eski sayılacak temmuz2011 girişli fosil üyelerinden biriyim.Fake üyelikler ve foruma ticari bi gözle yaklaşılmasını önlemek için nacizhane bi tavsiyede bulunmak istiyorum.Türkiyenin en büyük otomobil teknik bilgi platformunda/forumunda gördüğüm belirli bir msj kotasına ulaşmamış üyelerin özellikle alım-satım bölümünde konu açmasına sınır getirilebilir.Bu şekilde üyeler forumda daha aktif olmak isteyebilir,ortam daha canlanabilir.

Yanlış bi fikir olabilir,sadece sunmak istedim.Ancak farklı platformlarda gördüğüm bşy

Ancak bu sefer 2 sonuç doğacaktır; kişi sırf kotayı doldurmak için konulara saçmasapan yorumlarda bulunacak veya "alım-satım" ile ilgili konulara yorum yapamayacağı için diğer farklı konularda bunu dile getirecektir.

Sanırım "alım-satım" konuları için birinin görevlendirilmesi ve konuların önce onun onayına gelmesi daha faydalı olur görüşündeyim.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Tedavi için olduğunu kastetmemiştim abi :D

Bende tedavi amaçlı cevaplamadım zaten. ağrı kesiciler çeşitlidir Aydınım, kürek, sopa, daş, munçıka, bunlar basit ağrı kesicilerdir senin kastettiğin antibiyotiklere giriyor.  ;) :D

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖mür link' Alıntı:
Hee değer madem verecektiniz bizi niye dövdünüz kardeşim? diye sormazlarmı adama soramadık.  :(

anı , hatıra bırakmak için:)
enişteyi dövelim ki bacımıza iyi baksın:))
sende bu arada ara daya yemişsin..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Arkadaşlar bende forumun eski sayılacak temmuz2011 girişli fosil üyelerinden biriyim.Fake üyelikler ve foruma ticari bi gözle yaklaşılmasını önlemek için nacizhane bi tavsiyede bulunmak istiyorum.Türkiyenin en büyük otomobil teknik bilgi platformunda/forumunda gördüğüm belirli bir msj kotasına ulaşmamış üyelerin özellikle alım-satım bölümünde konu açmasına sınır getirilebilir.Bu şekilde üyeler forumda daha aktif olmak isteyebilir,ortam daha canlanabilir.

Yanlış bi fikir olabilir,sadece sunmak istedim.Ancak farklı platformlarda gördüğüm bşy
Tesekkur ederim gorusunuz icin, bu fikir aklimizda
Ancak forum ozellikleri bunu desteklemiyor
Bu sene icerisinde bir ust surume gecmeyi dusunuyoruz
O zaman bunu hayata gecirmeyi dusunuyoruz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrica mesajlari tek tek okudum konuya sogukkanlilik ve yapici bir sekilde yaklasan dostlara tesekkurler
Bu ortam hepimizin ve hep birlikte sorunlara cozum bulabiliriz
Yeter ki olanlardan bizi haberdar edin