El Yapımı Araç İçi Kamera Ve Telefon Aparatı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu ürün sanırım dizi çekimlerinde vs kullanılan prof bir alete benziyor :) Bundan takacaksın abi bir tanede düğün kamerası karşıdan gelen radar zanneder :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu ürün sanırım dizi çekimlerinde vs kullanılan prof bir alete benziyor :) Bundan takacaksın abi bir tanede düğün kamerası karşıdan gelen radar zanneder :)
Aynen :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şuan kafamda oturduğum yerden kamerayı nasıl başlatıp kapatabilirim diye fikirler var..Bu selfie çubuklarındaki açıp kapama tuşu geldi aklıma(telefon kaydı için)ama durdurma olabilir de yeniden başlatma nasıl olur onu düşünüyorum..Kapattıktan bir süre sonra tuş kilidi devreye girecek onu iptal etsek acaba tekrar başlatma tuşuna basınca tekrar kayda başlarmı onu düşünüyorum..Buna kafa yorıyım biraz :)

Sefie çubuğundaki butonun kablosunu uzatıp kolçağın oradaki bardaklığın oraya alabilirim..Ama tek sorun telefondan çekim yaparken kaydı durdurunca bir süre bekledikten sonra tekrar basınca kayda devam edermi?Selfie çubuğu pek kullanmadım..Kullanan arkdaşlar buna cevap verbilirmi..?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Neyse eve gidicem öğlende..Bu soruların cevabını ozaman bulurum :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kolay gelsin abi :) Takipteyim

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Malesef selfie çubuğundaki açma kapama tuşu olmuyor..Sadece foto çekmek içinmiş..Adı üstünde zaten selfie çubuğu :)Neyse bluetooth kumandalara bakıyım ozaman..Telefon ile senkron etmek sanırım daha kolay olur..Teşekkür ederim..

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu arada boruyu biraz içten destekledim esneme olmasın diye..Eskiden oynadığım bilardo ıstakamın ön ince tarafını feda ettim ama neyse :)

Son düzenleme:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çoğunlukla Vantuzlu telefon ve kamera tutucuları olduğu için,daha önceki selfie çubuğundaki telefon tutucuyu iptal ettim..O bölüme cam bardak altlığı vardı kuzende onu görünce yeni fikir verdi bana..Cam Bardak altlığının boyutu 10x10 tam vantuzu yapıştırma boyutu :)..Sonra önceki telefon tutucuyu söküp,onun yerine bu cam bardak altılığını sağlam bir yapıştırıcı ile biraz daha koltuğa yakınlaştırarak monte ettim..Şimdi vantuzlu telefon veya kamera tutucuları çok rahat monte edebilicem :)...Fotosunu paylaşırım..Geliştirmeye devam :)

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cemil abi az kaldı patentlik bir ürün çıkacak piyasaya takipteyim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil