El Yapımı Araç İçi Kamera Ve Telefon Aparatı

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Araç içindeki görünümden bir kaç foto.Telefonun ekranında görüntü açısı telefonlara veya kameraya bağlı olarak daha geniş açı alınabilir.Ben hem direksiyon hemde ön konsolun bir kısmının görünmesini istediğim için bu şekilde ayarladım..İsteğe göre aşağı yukarı telefon tutucu sayesinde ayarlanabiliyor...Kusura bakmayın telefon düştü biraz hasar aldı... :)01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben beğendim, formula 1 araçlardaki araç içi kameralar benzemiş eline sağlık abi.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben beğendim, formula 1 araçlardaki araç içi kameralar benzemiş eline sağlık abi.
Teşekkür ederim kardeşim..Tabi bu prototip şuan..Bunun üzerinde çalışıcam..Biraz daha geliştiricem inş..Nalbura veya Bauhausa gidip her parçaya bakıcam..Genelde parçaları görünce daha farklı fikirler oluşuyor..:)

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Bence süper olmuş :D malzemeleri yazarsanız en kısa zamanda bende yapabilirim kendime bir adet :D

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence süper olmuş :D malzemeleri yazarsanız en kısa zamanda bende yapabilirim kendime bir adet :D
Teşekkür ederim :)..Malzemeler:3 bardak şeker 2 bardak un :)
Biraz garip malzemelerden oldu...Dediğim gibi sağda solda ne gördüysem kullandım.. :)
1 adet 40 veya 50 cm.Plastik su borusu
2 adet su borusu Kelepçesi
1 adet bez bant
1 adet selfie çubuğu
10 cm kadar çift taraflı bant
3 adet vida

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Abi şöyle birşey dikkatimi çekti bu ürüne sen Gopro veya türevi bir kamera montelediğin zaman daha geniş açıda video alacaksın. Bu tarz aksiyon kameraların görüş açıları oldukça geniş.

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet biliyorum ön panel + aracı kullanan ve ön cam görüntüsünü almak için araştırdım tüm modeller kafalığa monte oluyor..Tabi bunu daha öne getirmek için telefon tutucunun oraya ek parça ile öne doğru uzatılabilir..Ağırlık olursa,borunun içi doldurulur ve eğilmeye karşı dayanıklılık kazandırılır..Ben şuan 60 cm Store perdelerin duvara asılan sert alüminyum yuvarlak olan bölümünden yeni bir tasarım yapıcam..Daya dayanıklı ve eğilmez olucak ama diğerine göre biraz daha ağır olucak sanırım :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şimdi şöyle birşey geldi aklıma bu ilk tasarımda tutucunun oradan kesilip (10-15 cm kadar) bu bölüm katlanır yapılabilir...Yani dileyen ön panale doğru katlar ve sabitler...Kafa döner olduğu için bir sorun çıkmaz..Bu gün bauhaus a gidicem ve orda biraz araştırma yapıcam..Yeni fikirler oluşur belki kafamda :)

• Beğen

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Bir fikir olması açısından bir model paylaşayım. Türkiye de tek bu ürün var diye biliyorum fiyatları da uçuk. Foton s 970

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bir fikir olması açısından bir model paylaşayım. Türkiye de tek bu ürün var diye biliyorum fiyatları da uçuk. Foton s 970
Evet ilk bende bu ürünü incelemiştim..İki koltuk başına tutturulduğu için pek beğenmedim bu ürünü..Sabit dursun diye tasarlanmış ağır kameralar için ama ben çok ağır kullanmıyacağım için tek koltuk başından destek alarak yapmak istedim açıkçası..

• Beğen