ARAÇ KOLTUK BAŞLIĞI KAMERA TUTUCU(APARATI)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Daha önce video çekimi için araç koltuk başı kamera ve telefon tutucu aparatı yapmıştım ama pek kullanışlı değildi....Cuma günü yeni fikirler aklıma geldi ve Bauhausa gittim...Oradan aldığım parçalar ile ucuz yoldan daha portatif kullanışlı ve sağlam bir aparat yaptığımı düşünüyorum...Bu gün tamamladım ve paylaştım...Belki ön konsolu ve camı görecek şekilde video çekmek isteyen arkadaşlar olabilir diye buradan paylaştım...Ürün ön koltuk başlık demirine çok kolay monte olup sökülebiliyor...Çokta sağlam...Toplamda bez bandı saymazsak(ürünü kaplama için kullandım belki başka bir ürün kullanan olur) 50 lira gibi bir maliyeti oldu...Videonun içinde parça ve fiyat bilgisi paylaştım...
Buyrun :) :

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben çok beğendim, özellikle araç inceleme veya multimedya söküm takım vb amaçlı kullanan kişilerin çok çok işine yarayacak bir sistem olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben çok beğendim, özellikle araç inceleme veya multimedya söküm takım vb amaçlı kullanan kişilerin çok çok işine yarayacak bir sistem olmuş.
Açıkçası Aliexpres haricinde buna benzer bir aparata denk gelmediğim için yaptım...Oradada Benzer ürünler çok pahalı...Yoksa satın alacaktım...Ben ön konsolu ve camı gören videolar çekmeyi seviyorum...Belki benim gibi düşüncesi olanlara yardımı dokunur... :)

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Murat

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık.

ben üç vantuzlu uzatma boyunlu (25 cm )kadar olan orijinal aparatı kullanıyorum ucuna aksiyon kamerasını bağlıyorum oldu bitti :) sağ taraftan çekim yapmak için koltuğu yatırmak gerekiyor ama iyi açı yakalıyor. Arka cama falan koydum mu iç çekim harika oluyor

Ön çekim için araç kamerası her zaman kayıtta :)

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık.

ben üç vantuzlu uzatma boyunlu (25 cm )kadar olan orijinal aparatı kullanıyorum ucuna aksiyon kamerasını bağlıyorum oldu bitti :) sağ taraftan çekim yapmak için koltuğu yatırmak gerekiyor ama iyi açı yakalıyor. Arka cama falan koydum mu iç çekim harika oluyor

Ön çekim için araç kamerası her zaman kayıtta :)
Eyvallah kardeşim...Bir ara bende koltuk yatır koltuğu öne çek falan filan daral geliyordu...Araçta teksen sorun olmuyor ama 2-3 kişi binince öyle bir şansın yok...Ön cam kamera çekimlerinide ben sevmiyorum...Sunroof olsa bunların hiçbiri ile uğraşmazdım zaten :) ....

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Güzel çalışma olmuş ellerine sağlık. Ben de bunu kullanıyorum. Çocuklar için almıştım ama bu tutucu ile video çekme fikri aklıma gelince ben de ortak oldum😊 Sağ ön koltuğa önden takıyorum. Çektiğim videolar sağ ön yolcunun gözünden görünmüş oluyor. Tabi sağ ön koltukta yolcu yoksa😊

images.jpeg3ee91d0a99cedbc7.jpg

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Güzel bir paylaşım olmuş :)

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Güzel çalışma olmuş ellerine sağlık. Ben de bunu kullanıyorum. Çocuklar için almıştım ama bu tutucu ile video çekme fikri aklıma gelince ben de ortak oldum😊 Sağ ön koltuğa önden takıyorum. Çektiğim videolar sağ ön yolcunun gözünden görünmüş oluyor. Tabi sağ ön koltukta yolcu yoksa😊

images.jpeg3ee91d0a99cedbc7.jpg
Bir ara bunu alıyım tableti tutan bölümü söküp orayı ortaya doğru uzatayım diye düşündüm ama sağlam olmayacaktı belli..O yüzden demir kelepçe ve su borusu kullandım :)...Su borusu yerine alüminyum veya Demirde kullanabilirdim ama daha fazla titreşim yapar diye düşündüm..Plastik bir nebzede olsa titreşimi absorbe ediyor...Şuan tireşimi sıfır indirmek için yay kullanmayı düşünüyorum...Dün ıvır zıvırları karıştırırken Daha önce mutfaktaki ocağı değiştirmiştim onun açıp kapama düğmelerinin içinden tam işime yarayacak yaylar çıktı...Bu yayları titreşimi alması için kullanmayı düşünüyorum..Ama kafamda tam şekli oluşmadı... :)