Dört sinyal sabit yanıyor!

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç şu an serviste bütün sorunları hallettiler sağolsunlar. İlginize teşekkürler.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki sorun nerden kaynaklanıyormuş.? Nasıl çözüldü olay. ?

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla daha bilmiyorum araç servisten çıkmadı. Elektrikçiye benim servisteki usta götürdü. Daha ön takım Amortisör başları benzin filitresi falan yapılacak yarın elektrikçiden gelir ozaman neler yapıldığını öğrenir yazarım...

chenk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de oldu

aküm bitince takviye yaptım.sonra baktım ki sinyallerin hepsi yanık durumda.kontağı kapatınca da yanık kalıyor.ustaya götürdüm,alarmdan kaynaklanmıştır dedi ve alarmı söktü.şimdi sorun düzeldi.BENCE HEMEN ARABANDA ALARM VARSA ORAYA BAKTIR.

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç servisten çıktı arife günü aldım ama hiç memnun değilim. Şanzuman sorunu çıktı şimdilik idare ediyorum pazartesi günü yapacaklar. Ama çok para verdim. Elektrikçi alarrmı söktü sağ stop sinyal kolu airbag sorunu ve ufak tefek sorunlara 475 ytl aldı şimdi ön kapılar kumanda dan kilitlenmiyor. Mekanik olarak ön ve arka takım yaptırdım bütün parçaları orjinal aldım 800 ytl de işçilik dahil ödedim 1000 ytl de şanzuman da sıkışmış yani moralim çok bozuldu sol aks şanzumanın dibindeki rulmanı dağıtmış yani arabayı servisten çıkardığıma pek sevinemedim...Hayırlısı bakalım daha neler çıkacak .

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç bi durum..

wolfside2001lk5.gif

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
woodcoock' Alıntı:
Araç servisten çıktı arife günü aldım ama hiç memnun değilim. Şanzuman sorunu çıktı şimdilik idare ediyorum pazartesi günü yapacaklar. Ama çok para verdim. Elektrikçi alarrmı söktü sağ stop sinyal kolu airbag sorunu ve ufak tefek sorunlara 475 ytl aldı şimdi ön kapılar kumanda dan kilitlenmiyor. Mekanik olarak ön ve arka takım yaptırdım bütün parçaları orjinal aldım 800 ytl de işçilik dahil ödedim 1000 ytl de şanzuman da sıkışmış yani moralim çok bozuldu sol aks şanzumanın dibindeki rulmanı dağıtmış yani arabayı servisten çıkardığıma pek sevinemedim...Hayırlısı bakalım daha neler çıkacak .

yanlış anlaşılmasın,
herkesin emeği değerlidir fakat bana ödediğiniz bedeller ve aldığınız sonuçlar...

Bence aldığınız hizmete ödediğiniz bedel ÇOK ÇOK ÇOK fazla...
Yerinizde olsam, farklı alternatifler denerdim...

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi pazartesi servise tekrar gidicem o zaman bir hesap sorarım bakalım ne nekadar ...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muddapa' Alıntı:
arkadaşım sol taraftaki kaput açma kısmındaki kapağı açarak oaradaki ana kablo soketlerini söküp contact sprey ile temizlemen gerekiyor oraya bişekilde su girmiştir.

evet bizim arkadaşta da olmuştu. onda bide iç aydınlatma giderken kendiliğinden yanıp sönüyodu.. meğer su yutmuş:D :D :D