Dört sinyal sabit yanıyor!

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu akşam arabamın dört sinyali de kendi kendine yandı. Araba çalışıyor herşey normal ama kontağı kapatınca yine yanıyor. Sebebi nedir bilen varsa acele cevap bekliyorum.. Servisçi arkadaşlar çok acil şimdiden teşekkürler...

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapılabilecek herşeyi yaptım en sonunda röleleri söktüm ama hale ön panelde sinyal göstergesi sabit yanıyo. anlamadım gitti. ikinci defa konu açmama gelince cevap alamadım da ondan ama buradan devam edebiliriz. ilgine teşekkürler

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bu olay beni aşar Musa ustam sen diyon bu konuda?

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar yokmu bu konuda bilgisi olan lütfen servis arkadaşlar bir akıl verin....

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam yanlış anlama dikkatimi çekti,
senin arabada çıkan sorun; opelim.net tarihinde yaşanmamıştır ya. hep yeni bi sorrun ve hep elektrikle ilgili...

Bence aracınıza yapılan bir elektriksel müdahaleden sonra beyin devamlı arıza yapıyor.

size tavsiyem, aracınızın ELEKTRİKSEL DONANIMINDA yapılan bütün değişiklikleri iptal ettirin ve KOMPLE elektriksel donanımınızı yenileyin veya bakımdan geçirin...

hatta Bence Siz 1-2 hafta aracınızı OPEL TEAM SERVICE- Mustafa Usta'ya emanet edin, ve SORUNSUZ bir şekilde geri alın...

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ilk defa duyuyorum yardım etmek isterdim ama malesef hiç bir fikrim yok

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgine teşekkürler. Ama araca hiçbir değişiklik yapmadım sadece akü boşalmıştı arkadaşın arabayla takviye yapıp çalıştırdım yeni akü taktım şimdi bu sorun ortaya çıktı. Sanki bu bir uyarı bir sorunla ilgili bir yerde okumuştum. Ekranda BREAK PAD yazıyo bununla bir ilgisi olduğunu düşünüyorum. Ön balatalar değişti ama sokette sorun var sanırım. Bilmiyorum anlayan birine danışıcam yada Tech2 ye bi bağlatayım bakalım ne çıkacak... saygılar.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle aracta alrm varmı varsa kesinlikte ondandır.eğer yoksa dörtlü fleşör düğmesi takılı kalmıştır yoksa başka şekilde sabit kalmaz.roleleri söktüm diyosun ama hangi roleleri söktün..sigortaların orda üstte küçük dikdörtgen siyah roleler var rolesi orda.sigorta kapağından da bakabilirsin

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Röleler sinyal röleleri flaşörde basılı değil zaten fasılalı değil sabit yanıyor. 10 dakika yansın akü sıfır marş basmıyo ilginç bir durum anlamadım gitti.