Display Safe Sorunu

gamefrend

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam onu not ederimde şimdi bizimkilerle görüştüm telde gerci pek sağlıklı bi görüşme olmadı yoldaydı ama teybin kodunu girmek icin bi tuş varmış ona uzun basmak gerekiyormuş galiba bunlar o tuşa basmalarına rağmen kodu giricekleri o dört haneli yer cıkmıyormuş yanlışım varsa bizimkilerle bilgisayar başına gecsin sana sağlıklı yazarım ne yapıldığını

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam onu not ederimde şimdi bizimkilerle görüştüm telde gerci pek sağlıklı bi görüşme olmadı yoldaydı ama teybin kodunu girmek icin bi tuş varmış ona uzun basmak gerekiyormuş galiba bunlar o tuşa basmalarına rağmen kodu giricekleri o dört haneli yer cıkmıyormuş yanlışım varsa bizimkilerle bilgisayar başına gecsin sana sağlıklı yazarım ne yapıldığını

Neyse, sen dene ama o eski teyplerde oluyordu. Artık bu teyplerde öle birşey yok. :(

Dsiplay safe demek ekranla ilgili sorun demek aslında sebep teyp ama problem ekranın teyp tarafından tanınmaması. Ne dedim ben yaw:D.

Sen bu teybi nerden aldıysan oraya git bence arkadaşlar yokmu bunu anlatacak başkası arkadaşa yardım edin.;)

gamefrend

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
???

Son düzenleme:

deniznecatiakar@gmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kOnuyu çözebilen var mı ? bende eski aracın car pass'ı da mevcut yeni teybin passıda var. ama tech2 yok anadolu yakasında yapacak yer bulamıyorum varm ı yardımcı olabilecek kimse ?