cd changer cod girme sorunu

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay kadardır aynı sorunla ben de uğraşıyorum ve Çok Şükür bunu olumlu bi şekilde sonuçlandırdım. benim cd code yanlıştı ve kırdırmak zorunda kaldım. ama bu arada da şifre girme konusunda biraz uzmanlaştım :) şimdi sana adım adım teyp ve cd code girme konusunda yardımcı omaya çalışacağım:

*eğer teyp için kod gireceksen:
1-)teyp kapalıyken kontağı aç,
2-)önce as ye bas ve as ye basılı iken bi kaç saniye açma/kapama tuşu ile teybini aç ve tuşlardan elini çek basılı tutmana gerek yok
3-)sonra 06 safe yazısı gelecek (bu 6 hakkın kaldığını gösteriyor)
4-)06 safe yazısı ekranda iken kontağı kapama ve hiç bişeyyle oynama yaklaşık 20 dakika sonra code _ _ _ _ şeklinde ekran gelecek
5-)burada ilk haneyi girmek için 1 rakamını kullan (örneğin code 8 ile başlıyorsa 1 e 8 kere bas sonra ikinci hane için 2 rakamını aynı şeklide kullan ve 4 haneyi bu şekilde gir)
6-)bütün rakamları girdikten sonra tekrar as ye bi kaç saniye basılı tut işlem tamamdır.

*eğer cd için kod gireceksen:
1-)teyp kapalıyken kontağı aç,
2-)önce "O" şeklindeki tuşa bas ve "O" şeklindeki tuşa basılı iken bi kaç saniye açma/kapama tuşu ile teybini aç ve tuşlardan elini çek basılı tutmana gerek yok
3-)sonra 06 safe yazısı gelecek (bu 6 hakkın kaldığını gösteriyor)
4-)06 safe yazısı ekranda iken kontağı kapama ve hiç bişeyyle oynama yaklaşık 20 dakika sonra code _ _ _ _ şeklinde ekran gelecek
5-)burada ilk haneyi girmek için 1 rakamını kullan (örneğin code 8 ile başlıyorsa 1 e 8 kere bas sonra ikinci hane için 2 rakamını aynı şeklide kullan ve 4 haneyi bu şekilde gir)
6-)bütün rakamları girdikten sonra tekrar "O" şeklindeki tuşa bi kaç saniye basılı tut işlem tamamdır.

SENİN DE FARKEEDECİĞİN GİBİ TEYP İÇİN KOD GİRERKEN "AS" YE, CD CHANGER İÇİN KOD GİRERKEN "O" TUŞUNA BASILIYOR GERİ KALAN İŞLEM AYNI.

arkadaşlar bu mesajı okudum ama "O" şeklindeki tuş tam nerde o işareti anlayamadım. bende cd changere bir türlü code yi giremedim. bana yardımcı olurmusunuz.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaset çalardan cd çalara geçmek için kullandığın tuş yokmu? işte basman gerekli olan tus o baha doğrusu basılı tutman gerekli olan tuş ;)

alekoars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer basman gereken yerlere basıp kod girecek haneli ekran gelmiyorsa... böyleyse eğer aracın kontak şalterinde problem var aynısı bende vardı aracın kontağını tanımıyodu araba şalteri değiştirdim sonra kodu girebildik... ama eğer kod girme ekranı gelmiyorsa dikkat et boş yere şalter değiştirme ;)

lulati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaset caların kodunu giriyorum ama cd changerinkini giremiyorum o zaman da sartelde sorun olma ihtimali varmı???