direksiyon ve tıkırtı

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yolda giderken dönüşlerde direksiyondan tık diye bir ses geliyor sağa ya da sola farketmiyor hangi yöne dönersem döneyim tık diye bir ses geliyor ve bunu elimle rahat bir şekilde hissediyorum sebebi nedir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon sökülüp bakılması lazım buyuk bı ıhtımal dıreksıyonun altından

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla aynı sorun bende de var. Servise götürdüm. Büyük ihtimal amortisörlerden dedi. Amortisor başlarımı öyle bişey tam olarak hatırlamıorum değişmesi gerekio dediler. Yada direksiyon kutusundanmış. Eğer amortisör başlıklarından ise 200 ytl'ye bitiyor benim araba için. Ama direksiyon kutusundansa o zmn baya bi pahalıymış. Bende Önümüzdeki ay yaptırıcam inşallah.

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahı kardesım amortisör tepe takozlarının degısmesı gerekır demıslerdır..dıreksıyona gelınce epey bı pahalı ınsallah sorununu en kısa sekılde halledersın..kılay gelsın kardesım

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bendede gliodu servise gittim oturma yerine gidiyodum adam anahtarı getirdi tamm oldu dedi:D :D

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun hala devam ediyor dönüşlerde gelen boşluk gibi birşey
yavaşlayıp tekrar gaza basıp dönüş yaparken oluyor.
servise götürdüm amortisör takoz başlıklarını değiştirdiler
hala sorun çözülmedi servise tekrar götürdüm tecrübeye çıktık direksiyondaki usta farketmedi birşey yok diyor bense her sürüşümde sanki direksiyon elimde kalacakmış gibi bir şey oluyor kimse anlayamadı bu nasıl iştir bilmiyorum.

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aks kafaları amaortisör takozları vs vs bir çok nedeni olabilir sesi duymadan kimse kesin bişey diyemez

onurbu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasim Ayni Sorun Bendede Vardi Mafsaldan Cikti Sorun Sadece Saga Sola Donuslerde Oluyodu Benimde

elegancee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun hala devam ediyor dönüşlerde gelen boşluk gibi birşey
yavaşlayıp tekrar gaza basıp dönüş yaparken oluyor.
servise götürdüm amortisör takoz başlıklarını değiştirdiler
hala sorun çözülmedi servise tekrar götürdüm tecrübeye çıktık direksiyondaki usta farketmedi birşey yok diyor bense her sürüşümde sanki direksiyon elimde kalacakmış gibi bir şey oluyor kimse anlayamadı bu nasıl iştir bilmiyorum.

arkadasim akislere dikkat et tekerlek yerinden cikabilir! cukurlara girince ses cikartiormu? tik die akislere baksinlar