dijital klima

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyla alakalı değil ama ben bişey daha sormak istiyorum sizlere benim arabamda son bir aydır acayip bir kasılma ve toplamama sorunu başladı yani eskiden gaza dokunduğum zaman bir anda zıplardı araba altımdan fırlayacak gibi olurdu ama son bir aydır gaza yükleniyorum baya bir zaman sonra topluyor kendini ayrıca acayip bağırıyor araba

1.hava debimetresi olma ihtimali yüksek,
2.oksijen sensörü

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu parçaların bozuk olup olmadığını tam olarak nasıl anlarız ve bozuksa eğer konyada nerde buluruz bunları bilen varmı

Arıza ışığı yanıyor mu?
yanmıyorsa op com,tech 2 ile o2 sensörünün değerlerine bakılmalı,

bu parçaların tedariği konusunda sitemizin sponsorları var onlardan temin edebilirsin..

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza ışığı yanıyor mu?
yanmıyorsa op com,tech 2 ile o2 sensörünün değerlerine bakılmalı,

bu parçaların tedariği konusunda sitemizin sponsorları var onlardan temin edebilirsin..

arıza ışığı bazen yanıyor ama sonra tekrar kendi kendine sönüyor zaten o ışık yandığı zaman araba bir başka oluyor iyice hantallaşıyor

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazdan kodları okuman lazım yada sitede cihazsız arıza kodu okuma var o yöntemi deneyebilirsin..

ismetnarin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar 2004 vectra c aracımı yeni aldım fakat klima üfleme ayağa yüze yön belirleme düğmesi yada butonu yok aynı aractan arkadasımdada var onun klima panelinde tuşları mevcut benim araçta yok mu bilmiyorum resimden bakarak yardımcı olabiirmisiniz

Ekli dosyalar

• 2012-05-31-120[1].jpg
    2012-05-31-120[1].jpg
    99.2 KB · Görüntüleme: 10

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunuzda cevarp verdim;

dijital klimayı manuele alışmış birine tavsiye etmem 10 yıl manuel kullandıktan sonra 2 yıl boyunca dijitalke bir sürü alışamadım sonra satıp yine manuel klimalı alınca çok rahatladım ekrandan kaç derece oldu kontrol et uğraşmadan cırt ayarla