devir saati

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba benim devir saatim çalışmıyor tech 2 bağlatıyorum arabayı orada çalışıyor bütün devirleri gösteriyor ama paneldeki gösterge çalışmıyor 0 da duruyor hep hiç bir kıpırdama yok motor sesinden vitesleri değiştriyorum aldım alalı böyle düzelmedi 2 yıl oldu arabayı alalı üstünede düşmedik ustaya söyledim panelin sökülmesi gerek oradan bakalım diyor ben de pek yanaşmadım acaba neden olabilir sigortası falan mı patlaktır..aracım 2001 1,6 vectra comfort bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
saatler sökülmeden pek anlaşılacağını zannetmiyorum; ya saatte sorun vardır,yada soket falan problemlidir,kabloda bişey vardır;tech 2 de çalıştığına göre sorun saat ve etrafıyla ilgili;bide arkasında iletimi sağlayan yeşil bi naylon var ;onada bakmak gerekir...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gösterge sökulup yapılacak. tamırı mumkun burda 50 ytl ye yaptırıyorum bazen dahada ucuz tutuyor

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim yapılabildiğini ögrendiğim iyi oldu ama 50 ytl yapılır dediğiniz yer neresi şehriniz belirtilmiyor da ben ankara dayım