Deneyimli ustalarımız bakarsa sevinirim..

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar çok sevdiğim bir dostumda 2003 model opel vectra 2.2DTİ var Elegance zenon sunroof dahil full+full araç 53000 km de ilk sahibi almayı düşünüyorum fakat dizel araç hiç kullanmadım bu güne kadar gerçekten deneyim sahibi arkadaşlar bu araç hakkında genel bilgi ve fikirlerini beyan ederse sevinirim..Teşekkürler..

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı uygunsa al derim güzel araba forumda da kullanan arkadaşlar var onlar daha iyi yardımcı olurlar

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
abi sen ne diyon o araba ucar yemin ederim al abi pisman olmazsin tabi fiyat iyiyse 53 000 dizel icin bir sey degil

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25-28 arası mantıklı / karlı olur, üstü fazla...bu serinin dizelleri biraz sıkıntılı diye duyuyorum, ama keyifli araçtır

Merhabalar çok sevdiğim bir dostumda 2003 model opel vectra 2.2DTİ var Elegance zenon sunroof dahil full+full araç 53000 km de ilk sahibi almayı düşünüyorum fakat dizel araç hiç kullanmadım bu güne kadar gerçekten deneyim sahibi arkadaşlar bu araç hakkında genel bilgi ve fikirlerini beyan ederse sevinirim..Teşekkürler..

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 model ve 53 binde baya temiz olsa gerek bence memnun kalırsın fiyatta iyiyse bence hiç kaçırma

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
soldaki turbo borusu sağlammı bi bakk ama güzel araba fiyat uygunsa al derimm.

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 2.2 dizel 2003 model 53 bin km de bence kacirma derim yani birde tanidiktan aliyorsun ben olsam hic dusunmem yani sonucta o arabanin performansi benzinliden daha ucuz olacak ve yakit maileyeti vs filanda az olacak hic kacirma :) derim bir dizelci olarak

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25-28 arası mantıklı / karlı olur, üstü fazla...bu serinin dizelleri biraz sıkıntılı diye duyuyorum, ama keyifli araçtır

Kuzenim servis müdürü, kendisinden ben de bu araçların (DTI modellerin) biraz sorunlu olduğunu duymuştum.

Ne de olsa opel. Fiyat uygunsa kaçırma. Ha bir de yıllık vergisi araç 2000 cm3 ten fazla olduğu için yüksek olabilir, bu noktaya dikkat;) .

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Fiyatını yazarsan birde bu tip dizeli süren arkadaşlar km şehir içinde ne yaktığını yazarlarsa kıyaslama yapabiliriz..... saygılarımla