Debriyaj Ayarı :(

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadslar Arabamı 1 ay once aldıgımda debrıyaj baya yukarıdaydı aldıgım gun dusurttum debrıyajı ama hıc memnun deılım arac kalkıslarda titreme yapıyor ne yapabılırım yardımcı olurmusunuz ?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyajin yukarıda kavramasi bitik olduğunu gösteriyor. Debriyaj I kontrol ettirin

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önceki sahibi biliyorsa debriyaj değişim km ve tarihini öğrenmeye calışın.

Bazen debriyajın kendisi haricinde debriyaj üst ve alt merkezi ve hatta debriyaj pedalının kendisinde sorun olabiliyor ; debriyajın son değişim km'sini öğrenebilirseniz, sorunun kaynağını daha sağlıklı teşhis edebilirsiniz.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G lerin hidrolik değil mi ? bilyası...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Aracınızın hızlanması nasıl gaza bastığınız oranda hızlanmıyorsa debriyajınız kaçarıyor demektir,aşağıda alsanız yukarıda çıkartsanız bir şey değişmez.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARacımı galerıden aldıgım ıcın galerıcıde bılmez en ıyısı ustaya gostermek sanrıım :(

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARacımı galerıden aldıgım ıcın galerıcıde bılmez en ıyısı ustaya gostermek sanrıım :(

Debriyaj konusunda ustayı çok iyi seçmelisin. Benim araç 10 gündür evimin önünde yatıyor, debriyajdaki bir sorundan dolayı, 10bin km önce debriyaj (bir önceki sahibinin götürdüğü usta tarafından) değiştirilmiş, ona rağmen.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g lerde hidrolik ancak havasını alırsınız yada hidrolik yağını değişirsiniz bu arada havasıda alınmış olur

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g lerde hidrolik ancak havasını alırsınız yada hidrolik yağını değişirsiniz bu arada havasıda alınmış olur

Benim aracım vectra B 2 cdx.... baskı balata değiştirdim ancak yukardan kavraması devam ediyor.... Şimdi hidrolik yağını değiştirince seviyesi düşecek mi ?