Cyclone Modifiye

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Forumda yeniyim. 5 ay önce Astra J aldım Enjoy Plus. Öncelikle Cyclone sistemi taktırdım arka hoperlorler ile. Daha sonra bu sistemin yazılımı bana yetmedi bir yazılımcı olarak bluetooth özelliğini kullandığımız program çok yeterli değil özellikle kumanda ile kontrol edilemiyor.

Firma ile görüşmeye başladım bu sistemi güncellemek istediğimi belirttim. Tabiiki olumlu cevap alamadım. Derken forumda updater.exe'yi keşfettim. Şuan incelemeye başlıyorum yavaş yavaş birşeyler çıkarmak istiyorum. Ve bunu açık kaynak olarak sunmak istiyorum. ilk önce bluetooth uygulamasını yenilemek istiyorum.

Bu uygulama içerisinde + ve - olarak değerlendirebileceğiniz kısımları benimle paylaşırsanız sevinirim.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Modifiye

Jlozde link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Forumda yeniyim. 5 ay önce Astra J aldım Enjoy Plus. Öncelikle Cyclone sistemi taktırdım arka hoperlorler ile. Daha sonra bu sistemin yazılımı bana yetmedi bir yazılımcı olarak bluetooth özelliğini kullandığımız program çok yeterli değil özellikle kumanda ile kontrol edilemiyor.

Firma ile görüşmeye başladım bu sistemi güncellemek istediğimi belirttim. Tabiiki olumlu cevap alamadım. Derken forumda updater.exe'yi keşfettim. Şuan incelemeye başlıyorum yavaş yavaş birşeyler çıkarmak istiyorum. Ve bunu açık kaynak olarak sunmak istiyorum. ilk önce bluetooth uygulamasını yenilemek istiyorum.

Bu uygulama içerisinde + ve - olarak değerlendirebileceğiniz kısımları benimle paylaşırsanız sevinirim.
bu konuda sana başarılar diliyorum. eminimki kullanıcı arkadaşların çok işine yarayacak

leventdk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Direksiyondan rehberde gezebilmeyi isterim.. bi de ekrandan rehberde isim aratmak pek sağlıklı değil.. bunun düzgün olmasını isterim :) tabi olabilecek şeylerse...

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A2DP özelliğini daha kolay bir şekilde açmak iyi olurdu mesela DVD butonu yerine koyulsa,
kaçımız DVD, CD izledik veya dinledik.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Myarbay link' Alıntı:
A2DP özelliğini daha kolay bir şekilde açmak iyi olurdu mesela DVD butonu yerine koyulsa,
kaçımız DVD, CD izledik veya dinledik.

Dvd uygulaması da bence güzel değil. Özellikle cd oynatırken. Bluetooth hakkında ise A2DP harici AVRCP düşünüyorum. Böylece ses yanında ekrana görüntü de paylaşabileceğiz. Ama kısa sürede çıkaramayabilirim. Malum iş güç arasında hobi olarak ilgileneceğim ve internette bluetooth haberleşme için yeterli dökümantasyon yok ama kesinlikle güzel birşeyler olacak.

leventdk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DVD butonu yerine radyo butonu olabilir ve güzel bir radyo ekranı eklenebilir :)

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim cihazlarımızda A2DP özelliği var ama ulaşmak baya uzun onun için ben harici bir cihaz bağladım
ve sorunu bu şekilde çözdüm ama gönül isterki cihazın bu özelliğini kullanalım..

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence bluetooth larımız 1 telefonu değilde o an araçta bulunan en az iki telefon la aynı anda etkileşim kursa cok iyi olurdu. 2 tel den hangisi çalarsa çalsın direksiyondan cvp verebilsek