RoadRover(Cyclone) Mcu ve Gui ile yeni özellikler getirebiliriz

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: RoadRover(Cyclone) Mcu ve Gui ile yeni özellikler getirebiliriz

Arkadaşlar kullandığımız ürünün model kodu IAC7036BE dir. Burada IA kısmı genelde forumlarda kullanılmadan C7036BE kullaniliyor. C7036B2 ise harici mikrofon olmayan sadece cihaz üzerinde dahili mikrofon olan dvdsi olmayan cihaz anlamına geliyor. Asıl önemli kısım ise; C7036BE kodunda, C harfi cihazın özelliği. Yani C ise D2280, D ise i9 anlamında kullanılıyor. Şuan keşfettiğim üzere çinli üretici E7036BE modeli üzerinde konuşuyorlar.

Ancak tamamiyle çince http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=tr&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&u=http://bbs.roadrover.cn/thread-71520-1-1.html&usg=ALkJrhjdajtHtd9tCvEbLkXOv1MoohnHgg

Translate ile çevirerek MCU dosyalarına ulaşmaya çalışıyorum eğer bulamazsam yine translate ile çince bir metin yazarak derdimi anlatmaya ve gerekli MCU dosyalarını alıp. Güncelleme sonrası bir video dökümantasyonu ile sizlerede göstermek istiyorum. Ancak şundan eminim ki bu cihazlar için bize sunulmayan güncellemeler var ve biz bu güncellemeleri sadece yazılımı update ederek alabiliyoruz ve kimse bu konuda birşeyler paylaşmak istemiyor.

Cmrtpz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Slm Jlozde ,

Emeklerin için teşekkürler.
Umarım çalışmaların sonuç verir bizde merakla bekliyoruz.
kolay gelsin

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

varmı bir gelişme??

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük geçmiş olsun...

maslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsum hocam

simsekm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Zaman bulup bakma şansınız oldu mu? Bende vakti zamanında video oynatıcısının özellikle codec performansından memnun olmadığım için orjinal video playerını başka bir win ce 6.0 uygulaması ile değiştirmiştim. Bir çok codec desteği olmasına rağmen çok randıman alamamıştım.

Umarım bir sonuca ulaşabiliriz.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

simsekm link' Alıntı:
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Zaman bulup bakma şansınız oldu mu? Bende vakti zamanında video oynatıcısının özellikle codec performansından memnun olmadığım için orjinal video playerını başka bir win ce 6.0 uygulaması ile değiştirmiştim. Bir çok codec desteği olmasına rağmen çok randıman alamamıştım.

Umarım bir sonuca ulaşabiliriz.

Zamanım olamadı malesef işlerim dolayısıyla şuan İstanbul'dayım yarın Ankara'ya geçiyorum. MCU güncellemesi ile muhtemelen i9 kullanamayacağız çünkü hiç bir şekilde i9 Gui, MCU ile haberleşemiyor. Çinli üretici hiç bir mesajıma cevap vermedi. Almanyalı tedarikçiler yapabileceğimizi söylüyor ancak anlattıkları şekilde yapmama rağmen i9 cevap vermiyor. Araştırmaya devam edeceğim.

Ancak yarın WiFi için bir video hazırlayacağım cihazımızdan internete girebileceğinizi düşünüyorum. WiFi kartı sipariş vermiştim Ankara'ya ulaşmış yarın dediğim gibi video hazırlayarak yükleyeceğim.

simsekm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim ilgimi çeken şeylerden biri de bluetooth üzerinden görüntü aktarımı. Keza bizim cihazın işlemci/RAM performansı çok kötü. En azından codec işlemei işlemlerini smartphpne larımıza yaptırabilirsek en azından codec için video dönüştürme işleri ile uğraşmayız.