cyclon çok dikkat edin...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu park sensörümde garantilide değiştirmiycem cyclon mu aman aman tövbe :)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun cyclone xenon kit corsa c kasada sorunsuz çalışıyo xenon kiti vectranın sistemiyle corsanın elektriksel sistemi aynı değildir tabii ki ama ben memnunum yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum xenon kitini

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkadaşım saol bizide uyardığın için

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdigin bilgiler için teşekkür ederim, bende elimde cyclon marka xenon far satan ilan vardı almayı düşünüyordum senin yazdıklarından sonra yırtıp atıyorum.
Saygılar.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana bu ders çok pahalıya patladı açıkcası yeni bir park sensörü kitine ve yeni bir çift xenon kitine patladı resmen cyclona verdiğim para çöpe gitti.. ama helal de etmiyroum verdiğim parayı...

yapılan iş en başda yanlış madem bu kadar ürün getirtiyorsunuz insan bir bina tutar 7/24 ekip tutar binanın altına bir servis açar konusunda uzman eğitimli insanlardan.. anlaşmalı dedikleri yerler üçüncü sınıf ustalar hele arabanız teknolojik bir arabaysa uzak durun derim adamlar doğan şahine takar gibi hor bilgisizce iş yapıyrolar ben yaptırmadım dedimya bir gittim çayhaneden bozma bir yer neymiş anlaşmalı yerleri uzak olsun dedim ben arabamı çöpde bulmadım...

ben hepsiburada dan almışdım hepsi burada da cylone ürünlerinden çok şikeyçi olan var bende yazdım şu başımdan geçenleri yorum kısmına ama hepsiburada cyclone ile anlaşmalı herhalde kötü yorumları yayınlamıyorlar yani hepsiburadada tarafsız değil onuda bilin..

bu diğer bir kaç araba formunda da geçdi konusu cyclone ürünlerinden şikayetçi olanların yorumları yayınlanmamış yani hepsiburada diye inanmayın tarafsız değiller her üründe ...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtec xenon öneririm 1 yıldır sorunsuz

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol arkadaşım 3x xenon aldım 2 çift philips devreli daha taktırmadım taktırıcam yakında..