Crossover-SUV tavsiyesi

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esnaf falan olsak uyar ama eşim avukat haftaiçi adliyeye ve büroya gelip giderken kullanacağı için transporter bize olmaz.
benim demek istediğim özel yani vip transporter dı. esnaflıkla ilgisi yok bu aracın bence. tabi eşiniz adliyeye gidip gelmesi için biraz büyük araç ama linkdeki araçlardan alıpda birde şöför ayarladınızmı bırakın avukatlığı başbakan gibi direr adliyeye :) küçük bir ailesiniz sanırm. aile için diyince bende kendi ailemin fert sayısı ile doğru orantılı olarak bir araç önerdim :) hani arabanıza kalabalık binince derler ya "sen minibüs al bu arabaya sığmıyoruz" diye o misal.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...wogen-transporter-vip-t5-2011-50892320/detay#

www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-full-full-vip-2-5-tdi-transporter-triptronic-82-000-km-de-77812409/detay#

bu arada linkdeki araçların istediğiniz fiyat aralığın dışında olduğunu biliyorum. trasporter alın derken nasıl bir araba alın demek istediğimi belirtmen için verdiğim örneklerdir.

Son düzenleme:

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim demek istediğim özel yani vip transporter dı. esnaflıkla ilgisi yok bu aracın bence. tabi eşiniz adliyeye gidip gelmesi için biraz büyük araç ama linkdeki araçlardan alıpda birde şöför ayarladınızmı bırakın avukatlığı başbakan gibi direr adliyeye :) küçük bir ailesiniz sanırm. aile için diyince bende kendi ailemin fert sayısı ile doğru orantılı olarak bir araç önerdim :) hani arabanıza kalabalık binince derler ya "sen minibüs al bu arabaya sığmıyoruz" diye o misal.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...wogen-transporter-vip-t5-2011-50892320/detay#

www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-full-full-vip-2-5-tdi-transporter-triptronic-82-000-km-de-77812409/detay#

bu arada linkdeki araçların istediğiniz fiyat aralığın dışında olduğunu biliyorum. trasporter alın derken nasıl bir araba alın demek istediğimi belirtmen için verdiğim örneklerdir.

VIP transporterları demek istediğinizi anladım ama kendimiz kullanamayız,sanatçı veya iş adamı gibi şöför de tutamayız.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dodge nitro var birde bütçeye uygun,tasarımını beğeniyorum 20'' jantlar,şişkin çamurluklar,küçük camlar falan şık görünüyor .
İç mekan kalitesi ticari araç kıvamında ama ısıtmalı deri döşeme , sunroof falan durumu kurtarıyor .
Motor hacmi sebebiyle mtvsi yüksek ama yinede tercih edebilirim.

Dodge nitroyu tavsiye etmem.Çoğu parçası yok, arıza durumunda serviste yatma riski var.2.8 motor çok yakar.Nereden bulaştım dersin.Ama sağlamlığına sağlamdır.

Eğer bahsettiğim seviyede araçlar fazla geliyorsa dediğim gibi 2.0 dizelden yukarı bakmayacaksınız.Gerçi bugün düzgün bir araç alayım dediğinizde 80 liradan aşşağı yok.En azından benim düzgün araç anlayışıma göre yok.Örneğin bir sorento yeni kasa alsanız 80 liradan başlar, kilometresi 70-80 binlerde olur.Veya patfinder alsanız onlarda 75-80 lira kilometre yüksek.Benim anladığım kadarıyla siz 50-69 arası bir araç istiyorsunuz.O zaman seçenekleriniz çok az.Ya düşük model eski kasa sorento, ya captiva, yada outlander gibi araçları biraz daha inceleyin derim.Ama 100 lirayı çıkarırsanızda o fiyata 2006-2007 çok güzgün düşük kilometreli toureg veya xc90 rahatlıkla bulabilirsiniz.110 liraya 2007 toureg ben sattım iğne ucu kadar boya yok ve evin hanımı hafta sonları kullanmış araç 45.000 deydi.Sıfır araçtan farkı yoktu koltukları deforme bile olmamıştı.