Cosmo aracım için Navigasyon Cihazı tercihi

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo aracım için Navigasyon Cihazı tercihi

adRe J link' Alıntı:
Benim görüşüm hiç bulaşmamanız.... Aracınız cosmo herşey var zaten yok ön konsol sökülecek kablo çekilecek vırt zırt ıvır zıvır... Ben şahsen taktırdım ama aracım edition araç baz model e bi canlılık olsun istedim en azından navi ve video klıp izleyeyim içine binince dedim

Siz zaten herşeyi yapıyorsunuz aracınızda ha illa almak istiyorum dersenizde
http://www.hizlial.com/sunny-otyp066-dvd-65-tvsdmmcusbcdnavigasyonbluetooth-goruntu-sistemi/10210407?gclid=CJronO_p374CFdLHtAod0EMAWA

bu tip ürünlere bakın hem markaları daha iyi firmalar hemde montajı basit sökme falan yok her markanın bu tip ürünleri mevcut ayrıca ekran dahada büyüyor tek problem ses çıkışlarını hoparlöre vermek
Tüm cesaretimi topluyor tamam bu sefer yaptıracağım konsolu sökerlerken arkamı döner veya gözümü kapatırım diyor ve karar veriyorum, sen çıkıyorsun bana hatırlatıyorsun.  :D İş mi bu yaptığın  general_Shame_on_you... Cosmoyu yanlış anlatmışlar sana... geri görüş kamerası yok, navigasyon yok, 7 inch lcd ekran da yok.. var dediğin bi bluetooth, bi afl... Bu da navi sisteminin yerini tutmuyor. general_Not_talking

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Tüm cesaretimi topluyor tamam bu sefer yaptıracağım konsolu sökerlerken arkamı döner veya gözümü kapatırım diyor ve karar veriyorum, sen çıkıyorsun bana hatırlatıyorsun.  :D İş mi bu yaptığın  general_Shame_on_you... Cosmoyu yanlış anlatmışlar sana... geri görüş kamerası yok, navigasyon yok, 7 inch lcd ekran da yok.. var dediğin bi bluetooth, bi afl... Bu da navi sisteminin yerini tutmuyor. general_Not_talking
Ben kendimi sizin yerinize koyarak yazdım bunu siz sürekli en ufak dokunuşlara bile karşıydınız :) Ama yapılabilir sonuçta sıradan sanayi elektrikçisinde yaptırmayacaksınız arka kafalıklarada taktırın bir seferlik cesaretinizle hepsi çıksın aradan madem yaptırayım diyorsunuz :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Ben kendimi sizin yerinize koyarak yazdım bunu siz sürekli en ufak dokunuşlara bile karşıydınız :) Ama yapılabilir sonuçta sıradan sanayi elektrikçisinde yaptırmayacaksınız arka kafalıklarada taktırın bir seferlik cesaretinizle hepsi çıksın aradan madem yaptırayım diyorsunuz :)
Sponsor arkadaş cd 400 e android haricindeki cihazlar için garanti vermiyor. Electrotain, navix ve navimotion için CD 400 de her fonksiyonun çalışıp çalışmayacağından emin değil. Bir kobay aranıyor CD400 için. Bu ben olabilir miyim  general_Not_talking hatta  general_Shame_on_you ve hatta   general_non_non

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harunhoca satıcıya güvenip de kendiniz kobay olmayın. 
İnsan sarttığı malı bilmez mi?

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam bence serviste taktırın. Defalarca söküyorlar ön konsolu sıkıntı olacağını sanmıyorum. Benimkinde cyclone var çalışmayan bir aksam yok (aux dışında) çizik kırık v.s de yok konsolda teretdüt etmeye gerek yok bence.
Olası bir soruna karşı servis elemanıyla detaylı kontrol edip işe izin verilir sonunda da kontrol ederek teslim alırsınız.
Nasıl olsa o çizikler zamanla oluşacak.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Hocam bence serviste taktırın. Defalarca söküyorlar ön konsolu sıkıntı olacağını sanmıyorum. Benimkinde cyclone var çalışmayan bir aksam yok (aux dışında) çizik kırık v.s de yok konsolda teretdüt etmeye gerek yok bence.
Olası bir soruna karşı servis elemanıyla detaylı kontrol edip işe izin verilir sonunda da kontrol ederek teslim alırsınız.
Nasıl olsa o çizikler zamanla oluşacak.
Sevgili arkadaşım ben de servise taktirmanin en garantili yol olduğunu bilmiyor değilim.  Ancak tam iki kat fiyat istiyor. Bu nedenle servise taktirmayacagim. Ancak doğru cihazı bulmaya çalışıyorum.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sponsor arkadaş cd 400 e android haricindeki cihazlar için garanti vermiyor. Electrotain, navix ve navimotion için CD 400 de her fonksiyonun çalışıp çalışmayacağından emin değil. Bir kobay aranıyor CD400 için. Bu ben olabilir miyim  general_Not_talking hatta  general_Shame_on_you ve hatta   general_non_non

Harun hocam bende sizin taktırmanızı bekliyorum. 011zaa..CD 400 uyumu nasıl olcak, fonksiyonlar çalışacakmı...taktırın tecrübelerinizi aktarın..... kahka536..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Harun hocam bende sizin taktırmanızı bekliyorum. 011zaa..CD 400 uyumu nasıl olcak, fonksiyonlar çalışacakmı...taktırın tecrübelerinizi aktarın..... kahka536.. ilk paraşütle atlayışımda hocanın atlamasını beklerdik ancak kapıdan en son o çıkardı... general_hehe
Ercan Bey bir eğitimci olarak olaya önderlik yapmak ve tecrubelerimi siz değerli dostlarla paylaşmak isterdim.  Lakin sekiz aylık ve garantisi devam eden aracıma böyle bir şey yapmak şahsen yemiyor  kahka536. Olsa dükkan sizin.  Bence kobay olarak garanti sorunu olmayan bir cosmo lazım.  dancee

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sevgili arkadaşım ben de servise taktirmanin en garantili yol olduğunu bilmiyor değilim.  Ancak tam iki kat fiyat istiyor. Bu nedenle servise taktirmayacagim. Ancak doğru cihazı bulmaya çalışıyorum.
Estafurullah. Bilmiyorsunuz demedim. Nacizane fikrimi yazdım.
Evet serviste fiyat yüksek ama yanında artıları var servis her cihazı takmıyor bildiğim. Herşeyden önemliside garanti duruyor. Elbette tercih sizin.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Estafurullah. Bilmiyorsunuz demedim. Nacizane fikrimi yazdım.
Evet serviste fiyat yüksek ama yanında artıları var servis her cihazı takmıyor bildiğim. Herşeyden önemliside garanti duruyor. Elbette tercih sizin.
Evet dediğiniz gibi en kesin çözüm servisler.  Onlar da bunu bildiklerinden iki kat para istiyorlar. Ancak bir cengaver aranıyor kendini feda edecek. Belki de bu cihazlar yeterince iyidir.  Aslinda navigasyon cihazindan abartılı bir beklentim yok. Navigasyon işini yapsın ki hepsi zaten yapıyor.  Direksiyon daki tuşlar islevsiz kalmasin çalışsın.  Geri görüş kamerası  işini yapsın ki yapar. Yok internetti yok televizyondu isim olmaz. Tabi sesler nasıl çıkar mp3 çalar mı usb çalışır mı hepsi önemli.