CoRsA TEAM

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Site yönetimine bir danışalım isterseniz ; ) şimdi herkes bişeyler yapar sonra boşuna uğraşmış olmayalım : ))

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar super dusunmussunuz mst abınınkı guzel olabılır ama tabı butun calısmaları gormek lazm bu arada bana acıl cumaya kadar yardımcı olun lutfen arkadaslar bugun bı abımız sanayıde egzozunu cıkartıyordu satıcakmıs aracı neyse bayagı tanıdık oldugundan bana hedıye ettı :) onun aracı s2k :D yanı s2000 :D mukemmel bır ses vardıı :D neyse bana hedıye ettı daha bır hafta once almıs taktık benımkıne benımkınde tık yok :D kafayı yedım :D egzozcu orta susturucuyu ıptal edersen sesı alırsın dedı ama aklıma takılıyor orta susturucu ıptal eden varmı aramızda alt devırler olur dıye duymustum oyle bırsey oldumu sızde de? :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S2000 de ses veren eksoz Corsada nasıl ses versin garibim. :D 2.0 220hp stock hali.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tmmda abıcım onda verdıgı sesı beklemıyorum zaten bende tık ses yok :D stock gıbı :D anca orta susturucuyu ıptal edersen ses alırsın dıyorlar edınce alt devırler cok mu duser?

Alt devirler zayıflar ve fazlasıyla ses alırsın, bu arada eksozun markası ne, eğer Honda grubuna uyumlu bişeyse onu satalım, sana daha uygun bi eksoz alalım?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alt devirler zayıflar ve fazlasıyla ses alırsın, bu arada eksozun markası ne, eğer Honda grubuna uyumlu bişeyse onu satalım, sana daha uygun bi eksoz alalım?

uzerınde royal wolf yazıyor abıcım sıfır gıbı adam yenı takmıs %2-3 performans katıyormus araca ama alıcı stock almak ıstedıgı ıcın cıkartıyordu soba borusu gıbı :D araca uyumlu ama tek sorun orta susturucu benım cok buyuk :) beım kadar boyu var susturucuunun :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Corsa Team olarak bi sticer bastıralım altınada "bir opelim.net kuruluşudur." yazdırırız ufaktan, hem iyi olur hem makara gırgır : ))) tabi site yöneticileride onay verirse ; ) nasıl fikir ?

bu konuyu yönetim ile paylaşmakta fayda var

sonradan sıkıntı olmasın

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha orta susturucuyu ıptal ettım egzozunda sılencırenı cıkarttımmı kral bı subaru sesımı bastıramıyor :D sılencırıda taktım hafıften tatlı bır ses elde ettım sonunda :D hosumada gıttı yanı :D